03.12.2021
Телеканал NTD

Камери спостереження в операційних Південної Кореї стануть обов’язковими

Камери спостереження в операційних Південної Кореї стануть обов'язковими

У всіх операційних Південної Кореї тепер встановлять камери стеження. За це проголосували законодавці. Це перший такий..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У всіх операційних Південної Кореї тепер встановлять камери стеження. За це проголосували законодавці.

Це перший такий закон у розвинених країнах. Тепер усі хірургічні операції зніматимуть на відео.

Рішення ухвалили після низки інцидентів, пов’язаних із некваліфікованим персоналом, який допомагав хірургам.

Один із трагічних випадків стався зі студентом Квоном Де Хі. Він помер від крововиливу в жовтні 2016 року. До цього 49 днів провів у комі в сеульській лікарні після операції на підборідді.

Там камери були. Мати отримала запис. Каже, що переглянула сім із половиною годин відео більш як 1000 разів. Після цього змогла довести, що помилка сталася через те, що операцію частково проводила некваліфікована медсестра та лікар-інтерн, а не головний пластичний хірург, як було обіцяно.

[Лі На Гим, мати загиблого на операційному столі]:
«Є дуже багато нещасних сімей, які не можуть дізнатися правду про своїх померлих родичів. Вони не мають речових доказів того, чому здорова людина вмирає в операційній. Я сподіваюся, що рідні померлих зможуть довідатися правду, і таких смертей більше не буде».

Маючи відеодокази, Лі змогла подати до суду на лікарню й головного хірурга. Пізніше того визнали винним у ненавмисному вбивстві й засудили до трьох років позбавлення волі.

Тим часом противники камер кажуть, що відеоспостереження підірве довіру до лікарів і порушить конфіденційність пацієнтів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Камери спостереження в операційних Південної Кореї стануть обов’язковимиТретину коал втратила Австралія за три рокиЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежниківНімецькі готелі масово втрачають пожильцівМода з відходів: індійський дизайнер шиє одяг із викинутої тканиниФейсбук й інстаграм повернулися: що стало причиною відключенняВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Бокс допомагає виховувати юних австралійцівІзраїль дозволив в’їзд вакцинованим туристам