24.06.2021
Телеканал NTD

Індійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденним

Індійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденним

У свої 87 років індійська бабуся Уша Гупта могла б заслужено відпочивати. Але вона щодня працює,..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

У свої 87 років індійська бабуся Уша Гупта могла б заслужено відпочивати. Але вона щодня працює, щоб допомогти бідним сім’ям, що постраждали від пандемії.

На кухні свого будинку в Нью-Делі літня жінка готує індійські фрукти, консервує їх, а потім продає через інтернет.

[Уша Гупта, жителька Нью-Делі]:
«Я купую манго. Прислуга допомагає нарізати, а я їх мариную. Онучка замовила банки. Ми консервуємо фрукти й продаємо їх».

Уторговані гроші надходять до благодійної організації, яку заснувала внучка жінки. Потім кошти йдуть на допомогу нужденним.

Уша вирішила використовувати свої кулінарні навички заради інших після того, як потрапила з коронавірусом до лікарні. Там вона побачила багато людських страждань. До того ж її саму теж спіткало нещастя — чоловік не впорався з «ковідом» і помер.

Бабуся й онучка продали вже 200 банок консервів і наразі зупинятися не планують.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденнимВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивцівБоснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружиніПарковий пагорб на пів року поставили в центрі ЛондонаНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжку«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсію