28.08.2021
Телеканал NTD

Solar Orbiter зробив нові кадри Венери

Solar Orbiter зробив нові кадри Венери

Ось такою постала Венера перед космічним апаратом Solar Orbiter на початку цього місяця. Дорогою до Сонця..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Ось такою постала Венера перед космічним апаратом Solar Orbiter на початку цього місяця. Дорогою до Сонця він пролітає повз цю планету вже вдруге.

На кадрах видно затемнену ділянку Венери, яка прихована від нашої зірки, а також її освітлені зони.

Апарат зробив ці кадри за допомогою камери для фотографування геліосфери SoloHI. Тоді він наблизився до Венери на відстань 7995 кілометрів.

Solar Orbiter використовує гравітацію планети, щоб наблизитися до Сонця, а також змінити свою орбіту й дістати доступ до інших ділянок зірки.

Solar Orbiter — це результат співпраці Європейського космічного агентства й НАСА. Його запустили в лютому 2020 року.

Місія космічного апарата — дослідити полярні ділянки Сонця.

У листопаді цього року Solar Orbiter має облетіти Землю, а на період з 2022 по 2030 рік заплановано ще шість обльотів Венери.

До того ж він проведе спільні дослідження з американським сонячним зондом «Паркер». Той перебуває на геліосферній орбіті з 2018 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Solar Orbiter зробив нові кадри ВенериРобот-хамелеон допоможе вдосконалити технологію активного камуфляжуСкарби жерців: під мексиканською пірамідою знайшли стародавні артефактиХолестерин, серцеві напади та інсульти: вчені тестують новий препаратЯк залишатися щасливим у старості, з’ясували вченіУ Бельгії випробовують ліки проти COVID-19, зроблені на основі антитіл ламиЗагадка Стоунхенджу: як кварц протримався 4500 роківЯк і де створюють нові матеріали для польотів на низькій навколоземній орбітіЛипень став третім найспекотнішим за всю історію спостереженьЗа Гренландією знайшли новий найпівнічніший острів