28.08.2021
Телеканал NTD

До Рима повернулися черги з туристів

До Рима повернулися черги з туристів

Здавалося, цього ніколи не станеться . Але найгірші прогнози не справдились, і на вулиці Рима цього..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Здавалося, цього ніколи не станеться . Але найгірші прогнози не справдились, і на вулиці Рима цього літа все ж повернулися черги з туристів.

Попри 30-градусну спеку, сотні людей чекають, сподіваючись побачити Пантеон.

[Томас Урнес, турист із Греції]:
«Від того місця сюди коло 40 хвилин. (журналіст: І вам подобається?) Не дуже, дуже жарко».

[Альваро Дель Ріо, турист з Іспанії]:
«Чому? Бо треба почекати. Так, не дуже приємно, але всім однаково, лиш би туди потрапити».

Туристи зникли з Італії, коли торік у лютому тут почали виявляти хворих на COVID. Країна першою в Європі закрилася для мандрівників і ввела локдаун.

Сьогодні обмеження послаблюють. Однак усім відвідувачам на вході треба показати сертифікат вакцинації чи негативний тест на COVID.

[Марія Джувінович, туристка з Австралії]:
«Це наш останній день, ми хотіли побувати в Пантеоні. Ми не можемо упустити такої можливості, тому стали в чергу. Нормально. Учора ми дві години чекали тесту на COVID, тож…»

Стояти в черзі готові навіть місцеві жителі.

[П’єро Лапенья, житель Рима]:
«У світі лише один Пантеон. Якщо хочете його побачити, треба почекати. А не хочете, просто купіть книгу й почитайте її вдома».

На туризм припадає 13 % ВВП Італії. У 2019 столицю країни відвідало понад 19 мільйонів туристів. Цього року очікують, що їх буде коло 14,5 мільйонів.
Коротке посилання на цю сторінку:

До Рима повернулися черги з туристівПодорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країнІндійські жінки вирощують морські водорості й добре заробляютьНовий закон захистить британських дітей від згубного впливу ІнтернетуТуризм Таїланду занепадає без іноземцівЯк звільнена черепаха добігла до моряЧерез пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняВона — на горі з біноклем, він — із парашутом гасить пожежіНова мініскульптура з’явилася в Києві