23.11.2021
Телеканал NTD

Через пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересня

Через пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересня

Японія продовжила режим надзвичайної ситуації у зв'язку з COVID. Він діятиме в Токіо та інших регіонах..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Японія продовжила режим надзвичайної ситуації у зв’язку з COVID. Він діятиме в Токіо та інших регіонах до середини вересня. Влада так учинила, бо подекуди лікарні ледве справляються з напливом пацієнтів.

[Йосіхіде Суга, прем’єр-міністр Японії]:
«Щодо нинішнього режиму надзвичайної ситуації в шістьох районах і префектурах, то ми вирішили продовжити його до 12 вересня».

За час пандемії Японія вводила режим НС уже п’ять разів. Нинішні заходи мали діяти до 31 серпня. Тепер вони охоплять 60 % жителів країни в префектурах Ібаракі, Гумма, Сідзуока, Кіото, Хіого та Фукуока. У решті префектур обмеження будуть менш суворими.

[Йосіхіде Суга, прем’єр-міністр Японії]:
«Дельта-варіант поширив інфекцію усім світом. Такого ми ніколи не бачили. Ситуація в країні змінилася. Я готовий захищати життя наших громадян і працювати над їх безпекою».

Згідно з нинішніми обмеженнями, ресторани мають зачинятися рано й не можуть продавати алкоголь. В обмін влада обіцяє власникам фінансову допомогу.

Також уряд планує накласти ліміт на кількість людей у торгових центрах, а ще закликає всіх громадян рідше бувати в громадських місцях.

У Токіо рекордну добову кількість нових хворих зафіксували минулого тижня — тоді виявили понад 5700 випадків зараження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Через пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняДля австралійки без ніг переробили трициклДо Рима повернулися черги з туристівАномальна спека в Канаді: 480 жертв за 5 днівЕколог з Уганди робить столи й паркани з пластикового сміттяЯк круглі сади допомагають протистояти СахаріУнікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіНе злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у КеніїЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів20 тонн мертвої риби прибило до іспанського узбережжя