23.12.2021
Телеканал NTD

США депортували до Мексики 260 мігрантів

США депортували до Мексики 260 мігрантів

США депортували 260 центральноамериканських мігрантів. Здебільшого це сім'ї із Гватемали, Гондурасу та Сальвадору. Люди потрапили до..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

США депортували 260 центральноамериканських мігрантів. Здебільшого це сім’ї із Гватемали, Гондурасу та Сальвадору. Люди потрапили до Сполучених Штатів Америки незаконно. Тепер їх вислали до мексиканського Сьюдад-Хуареса, де ті опинилися в центрі для біженців.

Люди кажуть, що надії на краще життя в США уже немає.

[Херсон Флорес, депортований мігрант із Гондурасу]:
«Дуже сумно. Нас нічого не просили пояснити, нічого не сказали. Ми хотіли, щоб президент Байден надав нам легальну можливість залишитися в США, хай би як ми туди потрапили. Але на нас надягли наручники».

Центр, де перебувають ці мігранти, уже повний. Там також виявляють дедалі більше хворих на COVID.

[Рохеліо Піналь, правозахисник]:
«Учора притулок «Кікі-Ромеро» прийняв із цієї групи 130 осіб і майже повністю заповнився. Коли вони прибули, ми зробили їм тести на COVID-19. Сім із них були позитивними. Усіх хворих ізольовано».

Адміністрація попереднього президента Дональда Трампа дотримувалася щодо нелегалів жорсткої позиції. Вашингтон домовився з Мексикою, і всі біженці подавали документи й чекали дозволу на в’їзд на її території. Усіх, хто проникав незаконно, затримували й депортували.

Коли прийшла адміністрація Байдена правила почали послаблювати, через що каравани мігрантів ринули до кордону з новою силою.
Коротке посилання на цю сторінку:

США депортували до Мексики 260 мігрантівНова мініскульптура з’явилася в КиєвіВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаВолонтери рятують тварин, які через COVID залишилися саміЯк мангрові ліси рятують селаДикі сусіди: жителі елітного району просять позбавити їх від капібарГорять найбільші у світі болотні угіддяУ Західній Африці — перший випадок захворювання на небезпечну лихоманку МарбургПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихЧи дозволять афганським дівчаткам повернутися до школи?