23.12.2021
Телеканал NTD

Олімпійський прапор прилетів до Парижа

Олімпійський прапор прилетів до Парижа

Цей літак привіз до Парижа французьких золотих медалістів Олімпіади в Токіо. Але не тільки їх. Першою..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Цей літак привіз до Парижа французьких золотих медалістів Олімпіади в Токіо. Але не тільки їх. Першою трапом спускається мер столиці Анн Ідальго. А в руках у неї олімпійський прапор, який їй передали організатори Ігор.

З цього моменту Париж офіційно починає підготовку до майбутньої літньої Олімпіади 2024 року.

[Анн Ідальго, мер Парижа]:
«Париж буде готовим, оскільки ми прагнули провести Ігри, для яких треба побудувати небагато об’єктів. 95 % інфраструктури вже є».

Франція також обіцяє докласти всіх зусиль, щоб Ігри пройшли з глядачами. У Токіо організатори не наважилися заповнити трибуни стадіонів і спортивних центрів, щоб не допустити спалаху COVID. До країни так і не приїхали туристи, й Ігри принесли Японії лише 15 мільярдів доларів витрат.

Уряд Франції обіцяє дістати з цього урок.

[Анн Ідальго, мер Парижа]:
«Ігри в Токіо проводили в дуже складних для влади умовах, але вона це зробила. Ми бачимо, що людям потрібна надія, потрібно чекати чогось позитивного, й Ігри — це та позитивна подія, якої ми нетерпляче чекаємо».

А це вже підняття олімпійського прапора в міській адміністрації. Мерія обіцяє зробити Ігри ближчими до людей. Так, організатори вже думають, як винести церемонію відкриття Олімпіади за межі одного стадіону на вулиці центру Парижа.

[Руді Гобер, баскетболіст]:
«Початок через три роки, але ми бачили на прикладі Ріо, що час летить вельми швидко. Тож усе відбудеться дуже скоро».

Раніше Париж уже двічі приймав літні Ігри: у 1900 і 1924 роках. Відкриття 33-ї літньої Олімпіади заплановано на 26 липня 2024 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Олімпійський прапор прилетів до ПарижаЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииСпека в Тунісі побила рекордУраган «Іда»: 46 загиблих, Нью-Йорк у водіПонад $ 1 млрд виділять Афганістану західні країниЯк олімпійське золото в Токіо надихнуло бразильців на серфінгПольща вводить режим надзвичайного стану на кордоні з БілоруссюСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежі