03.11.2021
Телеканал NTD

У Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекорд

У Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекорд

Сумний рекорд за добовою кількістю нових хворих на COVID-19 зафіксували в Південній Кореї. За даними на..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Сумний рекорд за добовою кількістю нових хворих на COVID-19 зафіксували в Південній Кореї. За даними на 10 серпня, виявлено понад 2200 заражених. Це найвищий показник у країні за весь час епідемії.

Тут уже більш як місяць діє суворе правило соціального дистанціювання. Однак влада каже, що люди його не дотримуються. Тому багато хто заражається в громадських місцях і виявити джерело складніше.

[Квон Ток Чуль, міністр охорони здоров’я Південної Кореї]:
«У зв’язку з поширенням заразнішого дельта-штаму коронавірусу кількість підтверджених випадків збільшується. Це свідчить про масові зараження на робочих місцях, у спортивних залах, церквах і будинках для людей похилого віку».

Швидшому поширенню коронавірусу також сприяє те, що влітку люди частіше подорожують.

У Південній Кореї загалом зареєстровано більш як 216 тисяч випадків захворювання на COVID-19, померло щонайменше 2135 пацієнтів. Водночас нові штами виявили у 10 700 осіб. Переважно це дельта-штам. Також поширюються штами «альфа», «бета» і «гамма».

У країні йде масова вакцинація. До вересня хоча б однією дозою має зробити щеплення 36 мільйонів осіб. Це 70 % населення.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекорд100 країн пообіцяли зупинити вирубування лісівНовонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогуТанці допомагають дітям забути про жахи виверження вулканаПовінь у Канаді: евакуації та перші жертвиЗарядки для IPhone й Android у ЄС можуть стати однаковими«Талібан» сформував новий урядВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Корови, комахи й велосипедисти: як Таллінн став зеленою столицеюНе злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у Кенії