23.11.2021
Телеканал NTD

У Венеції побудували човен у вигляді гігантської скрипки

У Венеції побудували човен у вигляді гігантської скрипки

У цієї гігантської скрипки все таке ж, як у справжньої. І гриф, і струни, і навіть..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

У цієї гігантської скрипки все таке ж, як у справжньої. І гриф, і струни, і навіть підборідник. Тільки її стихією будуть не концертні зали, а канали Венеції. Зараз її спускають на воду, щоб випробувати на плаву.

Незвичайне судно завдовжки 12 метрів і завширшки чотири побудував відомий італійський різьбяр по дереву Лівіо Де Марчі. Його називають «венеціанським теслею».

Випробування такого творіння не могло обійтися без музики. Віолончелістка з Венеціанської консерваторії імені Бенедетто Марчелло виконує на борту судна твори Антоніо Вівальді — одного з найвідоміших синів міста.

Де Марчі побудував човен під час пандемії на згадку про людей, які померли від коронавірусу. Судно називається «Скрипка Ноя» й символізує відродження Венеції.

Інструмент, що плаває, спроєктовано так, що його можна легко розібрати й зібрати заново. Човен офіційно спустять на воду 18 вересня. Він плаватиме навколо Венеції.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Венеції побудували човен у вигляді гігантської скрипкиРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїРейксмузей відновив утрачені фрагменти «Нічної варти» РембрандтаВ Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюУнікальний музей гітар відкрився в КиєвіПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїДе можна почитати оригінали писань віком 2500 років