23.12.2021
Телеканал NTD

ООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні Тиграй

ООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні Тиграй

Понад 100 тисяч дітей може померти від голоду за найближчий рік в ефіопському регіоні Тиграй. Про..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Понад 100 тисяч дітей може померти від голоду за найближчий рік в ефіопському регіоні Тиграй. Про це повідомляє ООН. Криза почалася через бої, які тривають із торішнього листопада. Уже зараз від недоїдання в Тиграї страждає п’ять мільйонів 200 тисяч осіб.

ООН заявляє, що до Тиграю щодня треба постачати 100 вантажівок продовольства. Лише так можна буде запобігти масовому голоду. Для порівняння, за весь попередній місяць приїхало лише 50 вантажівок.

Нещодавно співробітники гуманітарних організацій змогли дістатися до районів, куди раніше не могли потрапити через бойові дії. Вони кажуть, що ситуація там невтішна.

[Маріксі Меркадо, прессекретар ЮНІСЕФ]:
«Десятки тисяч людей покинули свої будинки. Продовольчі магазини розграбовано. Без достатньої гуманітарної допомоги недоїдання серед дітей перевищить і так тривожний рівень. Уразливе населення опиниться на межі голодної смерті».

Під час збройного конфлікту дітей, які страждають від недоїдання, побільшало вдвічі. Щомісяця до лікарень надходить 4000 таких пацієнтів. Водночас у ЮНІСЕФ незабаром закінчаться гроші для надання їм допомоги.

Бойові дії почалися в регіоні в середині сезону збору врожаю. Як наслідок, більшу його частину спалили чи розграбували. Раніше чверть посівів знищила сарана.

Бої тривають між урядом країни й колишньою керівною партією регіону «Народний фронт звільнення Тиграю», на яку перетворився повстанський рух комуністів-сепаратистів.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйНа Темзі знову перераховують лебедівВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииУ Південній Кореї суворіше каратимуть за жорстоке поводження з тваринамиДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній МакедоніїУ насильство переросли мирні протести проти податкової реформи в КолумбіїВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світу