21.02.2021
Телеканал NTD

Подорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країн

Подорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країн

Вулицями турецького міста Газіантеп гуляє лялька заввишки 3,5 метра. Вона зображує 9-річну дівчинку-біженку, яку назвали Маленька..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Вулицями турецького міста Газіантеп гуляє лялька заввишки 3,5 метра. Вона зображує 9-річну дівчинку-біженку, яку назвали Маленька Амаль.

Вона має благородну місію. На Амаль чекає подорож протяжністю 8000 кілометрів вісьмома країнами. Так організатори акції хочуть привернути увагу людей до становища мільйонів мігрантів у всьому світі, особливо дітей.

Проєкт називається «Прогулянка». А ім’я Амаль в арабській мові означає «надія».

[Девід Лан, засновник проєкту]:
«Розповідаючи цю історію, ми хочемо звернути увагу на сотні й тисячі історій конкретних людей. Ніхто з них не хотів кудись їхати. Але вони були змушені зробити це через страх за своє життя й життя своїх близьких. І кожна історія унікальна».

Маленька Амаль почала подорож з Газіантепа. Завершиться вона в англійському Манчестері. Подорож через Європу повторить багато маршрутів, якими мігранти намагаються дістатися бажаних місць у ЄС.

[Девід Лан, засновник проєкту]:
«Ідея вельми проста: дуже велика лялька маленької дівчинки вирушає в дуже-дуже довгу подорож у пошуках своєї мами. І ця історія відгукнулася в серцях величезної кількості людей».

Два лялькарі управляють руками, один підтримує торс, а ще один перебуває всередині і йде на ходулях. Двоє з них і самі біженці.

[Девід Лан, засновник проєкту]:
«Один з Еритреї, а один приїхав із Сирії. Його сім’я подолала довгий шлях через Туреччину і Європу».

Дорогою Маленької Амаль хочуть організувати понад 100 заходів. Як очікується, вона пройде через Туреччину, Грецію, Італію, Францію, а також Швейцарію, Німеччину та Бельгію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країнУ Барселоні поменшає доріг і побільшає тротуарівВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииНамет із кондиціонером: гонконжці полюбили розкішний відпочинок на природіВхід до Венеції хочуть зробити платнимДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній Македонії350 шрамів: ліванець знов і знов згадує вибух у БейрутіСША депортували до Мексики 260 мігрантівЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленим