24.07.2021
Телеканал NTD

«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинків

«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинків

Пожежа на півдні штату Орегон знищила десятки будинків. Так, в окрузі Кламат згоріло щонайменше 112 житлових..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Пожежа на півдні штату Орегон знищила десятки будинків. Так, в окрузі Кламат згоріло щонайменше 112 житлових і 170 нежитлових будівель.

Мешканці цього містечка встигли виїхати. Однак, повернувшись, виявили тільки попелища.

[Гейдж Кларк, місцевий житель]:
«Я гадав, що ще маю лісопильню. Я їхав, думаючи, що мені ще є куди повертатися. Але тут я був вражений наповал. Мені аж живіт скрутило від того, що нічого не лишилося».

Ця пожежа стала третьою за масштабами в штаті Орегон із 1900 року. Вона зайнялася за 400 кілометрів від Портленда й охопила понад 162 тисячі гектарів території. Переважно це чагарники й ліси, які спалахують як сірники через значну засуху.

[Гейдж Кларк, місцевий житель]:
«Ми просто маємо спробувати об’єднатися як громада й усе відновити, налагодити життя людей. Звичайно, ми ніколи не повернемося до того, що було раніше, але ми повинні спробувати зробити все, що можемо. Багатьом людям більше нікуди йти».

Біля кордону з Каліфорнією пожежа знищила близько 70 будинків. Приблизно 2000 людей мусило евакуюватися.

Загалом у 13 штатах США палає близько 80 великих пожеж. За останні тижні вигоріло понад 525 тисяч гектарів території.

Водночас дим доходить навіть до північно-східних міст, таких як Нью-Йорк і Бостон. Там місцеві жителі скаржаться на різь в очах та утруднене дихання.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківСпека в Тунісі побила рекордГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президентаГолова Європейського центробанку не має побоювань щодо інфляціїПрезидент Бразилії засумнівався в ефективності вакцин проти COVIDПровідний економіст МВФ: «Це унікальне відновлення»Чотирьох демократичних активістів арештували в Гонконзі57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи