19.06.2021
Телеканал NTD

Експерт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушено

Експерт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушено

Так званий ковідний пузир Олімпійського селища в Токіо вже порушено. Про це заявив місцевий експерт у..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Так званий ковідний пузир Олімпійського селища в Токіо вже порушено. Про це заявив місцевий експерт у галузі охорони здоров’я Кендзі Сібуя. Це, за його словами, може призвести до масштабного поширення COVID-19 серед населення Японії.

[Кендзі Сібуя, експерт у галузі охорони здоров’я]:
«Відвідувачі, спортсмени, журналісти, делегати, звичайно, повинні перебувати всередині так званого пузиря, але він не працює належним чином. Очевидно, систему порушено, бо є певна взаємодія між гостями та відвідувачами, а також місцевими жителями».

У неділю в Олімпійському селищі виявили першого хворого на COVID-19 серед учасників Ігор. А там проживатиме понад 11 тисяч спортсменів.

[Кендзі Сібуя, експерт у галузі охорони здоров’я]:
«Вони не можуть відстежувати пересування людей, і немає 14-денного карантину для спортсменів та журналістів. Теоретично, якби вони могли реалізувати всі заходи, то пузир би працював, але цього не зробили. І щодня по телебаченню і в інтернеті показують відео з людьми, які просто ходять куди хочуть».

Голова Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах минулого тижня зазначив, що тестування й карантинні правила зводять ризик передавання вірусу від спортсменів жителям Японії до нуля.

Однак експерт зазначає, що реальна ситуація прямо протилежна, і що Японії загрожує новий спалах через поширення заразнішого й смертоноснішого дельта-штаму.

Він також висловив жаль, що Олімпійський комітет належним чином не підготувався й не вжив усіх необхідних заходів. Якби він це зробив, то, на думку Сібуї, Ігри проходили б з глядачами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Експерт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноЄС посилює візові правила для Білорусі«Талібан» оголосив про захоплення Панджшеру – останнього оплоту його супротивниківОлімпійський прапор прилетів до ПарижаФранцузькі сенатори відвідали Тайвань, попри протест КНРООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініКорови, комахи й велосипедисти: як Таллінн став зеленою столицеюІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежіУ зоопарку Вашингтона леви й тигри одужують після COVID