23.11.2021
Телеканал NTD

Як службові собаки «випускають пару» на австралійській фермі

Як службові собаки «випускають пару» на австралійській фермі

Поле, вівці, трава, ставок... Що може бути кращим для домашніх собак, які зазвичай сидять чи лежать..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Поле, вівці, трава, ставок… Що може бути кращим для домашніх собак, які зазвичай сидять чи лежать у дворах своїх господарів?

На одній з австралійських ферм у штаті Квінсленд псам дають можливість вдосталь насолодитися тим, заради чого їх створила природа.

[Джон Борг, власник ферми]:
«Це службові собаки, і вони хочуть служити».

На фермі міських собак навчають охороняти стадо, розвивають їхню витривалість і просто дають можливість витратити енергію, накопичену за час сидіння вдома.

[Джон Борг, власник ферми]:
«Ці собаки створюють проблеми: починають підстрибувати біля парканів, гавкати, рити ями, ганятися за машинами тощо».

У себе вдома пес із кличкою Локі робить майже те ж саме. Але його господиня каже, що така зміна обстановки собаці вельми корисна.

[Аманда Вассало, господиня Локі]:
«Гадаю, що він розслабляється, щойно приїжджає сюди й починає бігати по колу. Потім він іде додому і стає набагато спокійнішим».

Через цей центр проходять і собаки з притулку перед тим, як їх заберуть нові господарі.

[Пенні Брішке, керівник притулку]:
«За останній рік у нас було коло 70 собак службових порід чи їхніх помісей. Головне, на що ми звернули увагу, що вони неймовірно збадьорилися в такому середовищі».

Власник ферми теж радий. Він бачить своє покликання в тому, щоб допомагати собакам та їхнім власникам.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як службові собаки «випускають пару» на австралійській ферміДля австралійки без ніг переробили трицикл75-річна жінка-рибалка розмовляє з морем про свої проблемиУнікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіДо Рима повернулися черги з туристівНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замкуООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленимЕколог з Уганди робить столи й паркани з пластикового сміттяЖителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьє