28.08.2021
Телеканал NTD

Рекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піску

Рекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піску

Замок із піску заввишки 21 метр 16 сантиметрів побудували в данському місті Блокгус. Він став найвищою..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Замок із піску заввишки 21 метр 16 сантиметрів побудували в данському місті Блокгус. Він став найвищою піщаною скульптурою світу й побив рекорд Гіннеса. Тема творіння — COVID-19.

[Вілфрід Стейгер, скульптор із Нідерландів]:
«Коронавірус управляє нашим життям. Він диктує, що нам робити. Він змушує нас носити маски, не зустрічатися з рідними й не ходити до хороших місць. Змушує нічого не робити й сидіти вдома».

Замок має вигляд піраміди. Так він буде стійкішим. На нього пішло майже п’ять тонн піску. Над цим творінням працювали 30 скульпторів.

[відвідувач виставки]:
«Це за межею краси. Він схожий на архітектурне творіння Рима, на щось середньовічне. Я дуже вражений».

Рекорд зареєстрували представники Книги Гіннеса. Його включать у наступне видання. Попереднє досягнення належить Німеччині. Там у 2019 році побудували піщаний замок заввишки 17 метрів 66 сантиметрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піскуЗа що одну українську казку полюбили в усьому світіОбід на 3000 осіб: берлінці попрощалися з аеропортом «Тегель»Поля квітучого латаття прикрасили Індію125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяОтари овець заполонили центр МадридаПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінЛижі в Африці: сніг Лесото приваблює туристівВишукані весільні наряди показали на Тижні моди в Мумбаї