23.11.2021
Телеканал NTD

Режим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачів

Режим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачів

Олімпійські ігри в Японії пройдуть без глядачів. Про це повідомили організатори Ігор. Причиною такого рішення стало..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Олімпійські ігри в Японії пройдуть без глядачів. Про це повідомили організатори Ігор. Причиною такого рішення стало прискорення поширення коронавірусу в Токіо. Влада запроваджує режим надзвичайної ситуації з 12 липня по 22 серпня.

[Тамайо Марукава, міністр із питань проведення Олімпіади в Японії]:
«На п’ятисторонній нараді Міжнародного олімпійського комітету, Міжнародного паралімпійського комітету, оргкомітету Ігор, уряду Токіо та національного уряду ми вирішили, що глядачів на трибунах у Токіо не буде, бо в столиці оголошено режим НС».

Раніше влада планувала пускати як глядачів лише жителів країни. Водночас трибуни можна було б заповнити наполовину.

Але тепер уболівальників не пустять і в сусідніх із Токіо префектурах Тіба, Канагава та Сайтама, хоча там режиму НС немає.

[Сейко Хасімото, голова оргкомітету Олімпіади-2020]:
«Ми хотіли бачити повні стадіони, щоб глядачі теж зустрічали спортсменів. Це сповна продемонструвало б значущість спорту. Однак нині зростає захворюваність на COVID. Тому, на жаль, ми не маємо іншого вибору, окрім як проводити Ігри за умов обмежувальних заходів».

Однак змагання в префектурах Міягі, Фукусіма, Ібаракі та Сідзуока пройдуть із глядачами, але їхню кількість обмежать.

Церемонію відкриття Олімпіади в Токіо заплановали на 23 липня. Ігри триватимуть до 8 серпня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Режим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівЛікарні на Гаїті переповнені постраждалими від землетрусуЛідер опору «Талібану» обіцяє боротися57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи«Талібан» захопив ще дві провінційні столиці АфганістануВ організації протестів на Кубі влада острова звинуватила Сполучені Штати АмерикиГолосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах Німеччини