21.02.2021
Телеканал NTD

ДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантами

ДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантами

Вони їхали до Європи, сподіваючись на краще життя. Однак їх спіткала раптова смерть унаслідок ДТП. Щонайменше 12..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Вони їхали до Європи, сподіваючись на краще життя. Однак їх спіткала раптова смерть унаслідок ДТП.

Щонайменше 12 мігрантів з Афганістану, Пакистану та Бангладеш загинуло, коли мікроавтобус, у якому вони їхали, упав у кювет і загорівся. Ще 26 осіб дістали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.

ДТП сталася в турецькій провінції Ван біля кордону з Іраном.

Хто саме загинув, поки не повідомляють. Відомо, що водій мікроавтобуса вижив, і його вже взяли під варту.

Туреччина й нині є основною транзитною країною для мігрантів, які прагнуть потрапити до Європи в пошуках роботи й кращого життя. Переважно люди їдуть з Ірану, Афганістану та Пакистану.

Зазвичай вони переходять ірано-турецький кордон пішки. Потім наймають транспорт, щоб дістатися до великих міст, таких як Стамбул і Анкара.

З 2014 року Туреччина прийняла найбільше у світі мігрантів. У 2016-му вона уклала з ЄС міграційну угоду. Згідно з нею Анкара приймає назад усіх нелегальних мігрантів, які припливають на човнах до грецьких берегів. Натомість Брюссель забирає таку ж кількість сирійських біженців, а також надає турецькій владі фінансову допомогу.
Коротке посилання на цю сторінку:

ДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантамиЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноГолосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах НімеччиниУраган «Іда»: 46 загиблих, Нью-Йорк у водіУсупереч резолюціям РБ ООН: турки-кіпріоти відкриють заборонений район ВарошаСША депортували до Мексики 260 мігрантівУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекордЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинків