03.09.2021
Телеканал NTD

В Орегоні палає велика лісова пожежа

В Орегоні палає велика лісова пожежа

Схоже на пекло. Це лісова пожежа в американському штаті Орегон, яка дістала назву Bootleg Fire. Тобто..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Схоже на пекло. Це лісова пожежа в американському штаті Орегон, яка дістала назву Bootleg Fire. Тобто незаконна.

Вогонь охопив національний заповідник Фремонт-Вінма. Пожежа поширюється на нові території. Станом на вівторок, вогонь спустошив понад 80 тисяч гектарів.

З міста Кламат-Фолс утікають жителі.

[Тім Маккарлі, евакуйований]:
«Шериф зупинився, летіли іскри й жарини. Він сказав: «Ліпше забирайся звідси. Не поїдеш — тобі кінець»».

Це центр тимчасового розміщення в окрузі Кламат. Його організував Червоний Хрест. Сюди прибуває багато евакуйованих.

[Тім Маккарлі, евакуйований]:
«Раніше я чув про таке тільки в новинах, думав: «Бідні люди, це жахливо!» Але коли сам опиняєшся серед них, відчуваєш те ж саме, чуєш розповіді очевидців, то починаєш дивитися на пожежу інакше. І по-іншому розумієш, що таке доброта».

Ця пожежа — лише одна з кількох великих, які вирують у висушеному жарою Орегоні. І тут стає дедалі спекотніше. Це вже третя хвиля спеки цього року, і для штату це аномально. Зазвичай пожежі тут у серпні-вересні.

[Дейл Кунс, голова Червоного Хреста Каскадних гір в Орегоні]:
«Це вже не перша пожежа цього сезону. І точно не остання. Зрештою вона може виявитися найбільшою, але для людей на цьому все не закінчиться. Як ми бачимо, якщо раніше таке було раз на рік або на п’ять років, то зараз це відбувається постійно. І, на жаль, ця пожежа знищує все на своєму шляху».

Bootleg Fire палає з 6 липня й зараз є найбільшою пожежею в країні. Вона охопила територію більшу за місто Нью-Йорк.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Орегоні палає велика лісова пожежаЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинків«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда Трампа57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріАвстралія вирішуватиме винну суперечку з Китаєм у СОТ