24.06.2021
Телеканал NTD

У лондонських парках з’явилося 100 фігур слонів

У лондонських парках з'явилося 100 фігур слонів

У лондонському «Грін-парку» з'явилося стадо слонів. Щоправда, тварини несправжні. Їхні постаті виконано в натуральну величину в..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

У лондонському «Грін-парку» з’явилося стадо слонів. Щоправда, тварини несправжні. Їхні постаті виконано в натуральну величину в Індії. Як матеріал взяли лантану шипувату — завезену кущову рослину, що витісняє тамтешні види.

Автор ідеї — некомерційна організація Elephant Family Trust, яка рятує азійських слонів. Ці фігури мають нагадати людям, що треба дбати про диких тварин.

За деякими оцінками, популяція азійських слонів щорічно скорочується приблизно на 5 %. Тваринам загрожує браконьєрство і зменшення середовища проживання. Їх також убивають за псування посівів. До того ж чимало гине, зіткнувшись із машинами.

Штучних слонів, крім «Грін-парку», розмістили в Сент-Джеймському парку й у Берклі-сквері. Вони стоятимуть до 23 липня. Потім фігури продадуть. Слоненя коштуватиме 6000 фунтів стерлінгів, а дорослий слон — 30 тисяч. Це коло 8 300 й майже 42 000 доларів відповідно.

Уторговані гроші підуть на благодійність. Наприклад, на розширення національних парків, або на охорону природних коридорів, які дають тваринам змогу мігрувати в пошуках корму й водночас не шкодити сільськогосподарським угіддям.
Коротке посилання на цю сторінку:

У лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаНайкращий багет вибрали в ПарижіКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркала«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокЦвітуть лише шість днів: у Ріо милуються квітками табебуйЯк у середні віки: три боснійські сім’ї ковалів покладаються на енергію води й вогнюЗолоту пектораль знову показали на виставці в КиєвіОбід на 3000 осіб: берлінці попрощалися з аеропортом «Тегель»