20.08.2022
Телеканал NTD

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школах

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школах

Парламент Угорщини ухвалив закон, який забороняє викладати в школах матеріал, що стосується гомосексуальності та зміни статі...

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Парламент Угорщини ухвалив закон, який забороняє викладати в школах матеріал, що стосується гомосексуальності та зміни статі.

Законодавці з керівної в країні партії Віктора Орбана «Фідес» підтримали законопроєкт. Ліві ж опозиційні політичні сили голосування бойкотували.

Закон увійшов до ширшого зводу правил, який стосується педофілії та покарання за це. Опоненти невдоволені таким об’єднанням. За їхніми словами, тепер їм буде складніше домогтися скасування нового обмеження.

У день голосування біля парламенту зібралися протестувальники. Вони закликали партію «Фідес» відхилити законопроєкт.

В Угорщині гомосексуальні шлюби офіційно не оформляють. Також усиновити дитину може тільки гетеросексуальна пара.

Загалом партія «Фідес» просуває християнсько-консервативні принципи. Так, уряд Орбана вніс до конституції чіткіше визначення сім’ї. Тепер там сказано, що це союз між одним чоловіком і однією жінкою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школахРосійські ракети влучили в торговий центр у КременчуціШанхай і Пекін послаблюють карантинні заходиВООЗ закликає Європу робити більше щеплень проти COVID та повернути маскиПан Гі Мун: «Світ повинен вшанувати жертв Бучі»Коаліція Макрона втратила більшість у французькому парламентіМасштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьми«Усе зруйновано»: жителі Кентукі прибирають завали після повеніНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворювання

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: