21.01.2021
Телеканал NTD

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школах

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школах

Парламент Угорщини ухвалив закон, який забороняє викладати в школах матеріал, що стосується гомосексуальності та зміни статі...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Парламент Угорщини ухвалив закон, який забороняє викладати в школах матеріал, що стосується гомосексуальності та зміни статі.

Законодавці з керівної в країні партії Віктора Орбана «Фідес» підтримали законопроєкт. Ліві ж опозиційні політичні сили голосування бойкотували.

Закон увійшов до ширшого зводу правил, який стосується педофілії та покарання за це. Опоненти невдоволені таким об’єднанням. За їхніми словами, тепер їм буде складніше домогтися скасування нового обмеження.

У день голосування біля парламенту зібралися протестувальники. Вони закликали партію «Фідес» відхилити законопроєкт.

В Угорщині гомосексуальні шлюби офіційно не оформляють. Також усиновити дитину може тільки гетеросексуальна пара.

Загалом партія «Фідес» просуває християнсько-консервативні принципи. Так, уряд Орбана вніс до конституції чіткіше визначення сім’ї. Тепер там сказано, що це союз між одним чоловіком і однією жінкою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Парламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школахКНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовкуВелика Британія вимагає від ЄС нового договору про торгівлю в Північній ІрландіїУ Канаді палає близько 200 лісових пожежРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівАвстралія вирішуватиме винну суперечку з Китаєм у СОТЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівГорять найбільші у світі болотні угіддя«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в Китаї