20.09.2022
Телеканал NTD

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусу

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусу

Майже рік Республіка Гаїті уникала серйозних спалахів COVID-19, але тепер темп поширення епідемії прискорюється. За день..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Майже рік Республіка Гаїті уникала серйозних спалахів COVID-19, але тепер темп поширення епідемії прискорюється. За день реєструють близько 200 нових випадків зараження. Пік припав на 1 червня, коли коронавірус виявили майже у 500 осіб.

Проте заражених може бути набагато більше. У країні не проводять масштабного тестування, тому статистика не показує реальної ситуації. Чиновники системи охорони здоров’я попереджають, що вона може стати катастрофічною.

Лікарні вже переповнені.

[Рональд Ларош, лікар]:
«Пацієнтів приймають усі державні й приватні лікарні. Ліжок більше немає. Необхідно створювати місця, де можна допомогти пацієнтам з утрудненим диханням. Треба запобігти катастрофі».

Президент Гаїті запроваджує суворі карантинні обмеження.

[Жовенель Моїз, президент Гаїті]:
«Ми докладаємо зусиль, щоб заборонити церемонії, розважальні заходи, випускні у школах. Усе це не можна проводити. Так уряд змушений робити, щоб захистити учнів і викладачів у такий скрутний час, коли від коронавірусу вмирають люди».

Наступного тижня, у межах ініціативи COVAX, Гаїті отримає першу партію вакцин від коронавірусу — 130 тисяч доз.

У країні, де живе одинадцять мільйонів осіб, офіційно зареєстровано коло 16 тисяч випадків зараження й понад 330 смертей від COVID.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуПан Гі Мун: «Світ повинен вшанувати жертв Бучі»Коаліція Макрона втратила більшість у французькому парламентіЛісові пожежі в Європі побили рекордГана підтвердила перші випадки смерті від лихоманки МарбургМасштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьмиПожежа на фабриці в Дацці: шестеро загиблихООН повідомляє про сотні випадків порушення прав людини в АфганістаніМіж двома Кореями в селі Пханмунджом поки спокійно, але чи надовго?На Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літа

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: