13.12.2021
Телеканал NTD

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусу

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусу

Майже рік Республіка Гаїті уникала серйозних спалахів COVID-19, але тепер темп поширення епідемії прискорюється. За день..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Майже рік Республіка Гаїті уникала серйозних спалахів COVID-19, але тепер темп поширення епідемії прискорюється. За день реєструють близько 200 нових випадків зараження. Пік припав на 1 червня, коли коронавірус виявили майже у 500 осіб.

Проте заражених може бути набагато більше. У країні не проводять масштабного тестування, тому статистика не показує реальної ситуації. Чиновники системи охорони здоров’я попереджають, що вона може стати катастрофічною.

Лікарні вже переповнені.

[Рональд Ларош, лікар]:
«Пацієнтів приймають усі державні й приватні лікарні. Ліжок більше немає. Необхідно створювати місця, де можна допомогти пацієнтам з утрудненим диханням. Треба запобігти катастрофі».

Президент Гаїті запроваджує суворі карантинні обмеження.

[Жовенель Моїз, президент Гаїті]:
«Ми докладаємо зусиль, щоб заборонити церемонії, розважальні заходи, випускні у школах. Усе це не можна проводити. Так уряд змушений робити, щоб захистити учнів і викладачів у такий скрутний час, коли від коронавірусу вмирають люди».

Наступного тижня, у межах ініціативи COVAX, Гаїті отримає першу партію вакцин від коронавірусу — 130 тисяч доз.

У країні, де живе одинадцять мільйонів осіб, офіційно зареєстровано коло 16 тисяч випадків зараження й понад 330 смертей від COVID.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?У Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблихІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яНа Індію налетів циклон «Туактає»: щонайменше 16 загиблихТуреччина закривається на повний локдаунПовені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиНова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжко