12.11.2021
Телеканал NTD

Саміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-Бей

Саміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-Бей

11 червня в британському курортному місті Карбіс-Бей, що на півострові Корнуолл, відбудеться саміт «Великої сімки». Деякі..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

11 червня в британському курортному місті Карбіс-Бей, що на півострові Корнуолл, відбудеться саміт «Великої сімки». Деякі центральні зони в місті вже перекрито, туристів мало.

Місцеві жителі скаржаться, що захід негативно вплине на їхній бізнес.

[Меган Стідс, власниця компанії з прокату човнів]:
«»Велика сімка», люди, які сюди приїдуть, світові лідери — це прекрасно. Але все це погано позначиться на нашому бізнесі, а ми змушені самі про себе дбати, жодної компенсації немає. Насправді це сумно, бо у фінансовому плані вплив буде дуже негативним».

Власниця компанії з прокату човнів каже, що багато клієнтів відклало водні прогулянки.

[Меган Стідс, власниця компанії з прокату човнів]:
«Так багато скасувань… Це дуже вплинуло на наш бізнес. Зазвичай цієї пори року все зайнято, ми заброньовані на всі дні. Але зараз не так».

Як очікують, до міста приїде багато іноземних гостей, проте не всі компанії матимуть із цього зиск.

[Джеймс Таннер, водій катера]:
«Через «Велику сімку» працює лише половина флоту. Зазвичай у нас значно більше човнів. Тепер поїздок удвічі менше. Вони помістили нас в обмежену зону. Усе набагато гірше, ніж я припускав. Ми втратили багато грошей. Це просто жах».

Залізничні вокзали, дороги й пішохідні доріжки, які розташовані неподалік готелю Carbis Bay та замку Трегенна, де проходитиме саміт, уже закриті.

У район стягнуто понад 5000 поліціянтів зі всієї країни.

Цей саміт стане першою очною зустріччю лідерів великих розвинених економік майже за два роки й буде присвячений проблемам пандемії COVID-19 і зміни клімату.

Офіційний захід завершиться 13 червня.

Відразу після цього заплановано саміт ЄС — США та зустріч НАТО.
Коротке посилання на цю сторінку:

Саміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-БейЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда ТрампаКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2Спікер Конгресу США закликала бойкотувати Олімпіаду-22 у ПекініЄвропарламент проголосував за торговельну угоду з Великою БританієюПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиВашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку КитаюСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?В Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо Лассо