28.07.2021
Телеканал NTD

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусу

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусу

Дощового вечора 10 червня пролунали дзвони Вашингтонського кафедрального собору. У них ударили на згадку про тих,..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Дощового вечора 10 червня пролунали дзвони Вашингтонського кафедрального собору. У них ударили на згадку про тих, хто через коронавірус відійшов у засвіти. По одному удару за кожну тисячу померлих. Загалом 600 ударів. За 15 місяців епідемії SARS-CoV-2 офіційно в США забрав понад 600 тисяч людей.

Перед цим собор дзвонив на згадку про жертв коронавірусу майже пів року тому — 15 грудня. Тоді померлих у США було 300 тисяч.

Нагадаємо, США досі на першому місці у світі за загальною кількістю заражень за весь час пандемії — це понад 34 мільйони випадків.

Пік смертей було зафіксовано в середині січня цього року — 4,5 тисячі померлих за добу. Зараз ця кількість упала до трохи більше як 400.

У США активно вакцинують населення, що допомогло знизити середньодобові показники заражень і смертей. Як повідомляють Центри з контролю й профілактики захворювань, щонайменше одну дозу вакцини отримала понад половина американців — 52 %. Повністю вакциновано 42,5 % жителів країни.

Загалом коронавірус у світі виявили у 175 мільйонів 625 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусуЛава вулкана Тенегія знищила близько 100 будинківУ Японії стався землетрус силою 5,9 балаЛава вулкана на канарському острові Пальма спалює все на своєму шляхуГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниСуперечка щодо підводних човнів: ЄС незадоволений відмовою АвстраліїПровідний економіст МВФ: «Це унікальне відновлення»Лікарні на Гаїті переповнені постраждалими від землетрусуЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівДержпереворот у Судані: люди вийшли на вулиці та вимагають звільнити прем’єра