12.11.2021
Телеканал NTD

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусу

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусу

Дощового вечора 10 червня пролунали дзвони Вашингтонського кафедрального собору. У них ударили на згадку про тих,..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Дощового вечора 10 червня пролунали дзвони Вашингтонського кафедрального собору. У них ударили на згадку про тих, хто через коронавірус відійшов у засвіти. По одному удару за кожну тисячу померлих. Загалом 600 ударів. За 15 місяців епідемії SARS-CoV-2 офіційно в США забрав понад 600 тисяч людей.

Перед цим собор дзвонив на згадку про жертв коронавірусу майже пів року тому — 15 грудня. Тоді померлих у США було 300 тисяч.

Нагадаємо, США досі на першому місці у світі за загальною кількістю заражень за весь час пандемії — це понад 34 мільйони випадків.

Пік смертей було зафіксовано в середині січня цього року — 4,5 тисячі померлих за добу. Зараз ця кількість упала до трохи більше як 400.

У США активно вакцинують населення, що допомогло знизити середньодобові показники заражень і смертей. Як повідомляють Центри з контролю й профілактики захворювань, щонайменше одну дозу вакцини отримала понад половина американців — 52 %. Повністю вакциновано 42,5 % жителів країни.

Загалом коронавірус у світі виявили у 175 мільйонів 625 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусуПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихНа північному сході Мексики палає масштабна лісова пожежаАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста ГомаСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіНа Індію налетів циклон «Туактає»: щонайменше 16 загиблих