13.12.2021
Телеканал NTD

Вашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку Китаю

Вашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку Китаю

Американський сенат ухвалив закон, який збільшить здатність США протистояти китайським технологіям. 68 членів верхньої палати Конгресу..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Американський сенат ухвалив закон, який збільшить здатність США протистояти китайським технологіям. 68 членів верхньої палати Конгресу проголосували за пакет заходів, 32 – проти.

Як очікується, на технології та дослідження виділять близько 190 мільярдів доларів.

Зазвичай республіканці й демократи мають кардинально протилежні думки з багатьох питань. Однак у цьому їхні погляди збігаються.

Закон стосується як інвестицій у компанії США, так і протидії впливу Китаю.

Він включає додаткові 54 мільярди доларів на виробництво й дослідження напівпровідників і телекомунікаційного устаткування. Зокрема на створення мікросхем, які обходяться автовиробникам в мільярди доларів.

Також до пакету включено заходи щодо стримування китайського технологічного сектору. Так, у ньому є положення, яке забороняє федеральним службовцям завантажувати застосунок для соціальних мереж TikTok на свої службові пристрої.

На додаток до цього, законопроєкт забороняє купівлю дронів компаній, які підтримує влада КНР.

Тепер закон відправлять на затвердження до палати представників Конгресу. Після цього він потрапить на стіл до президента.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку КитаюНа Індію налетів циклон «Туактає»: щонайменше 16 загиблихКонфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблихЛідери ЄС узгодили нові санкції щодо БілорусіПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїВибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осіб40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальника