03.01.2021
Телеканал NTD

Улюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкривають

Улюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкривають

На цій кухні знову кипить робота. В італійському місті Маранелло після реконструкції відчиняє двері улюблений ресторан..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

На цій кухні знову кипить робота. В італійському місті Маранелло після реконструкції відчиняє двері улюблений ресторан Енцо Феррарі — засновника знаменитої автомобілебудівної компанії. Тут Феррарі обідав із друзями, співробітниками та представниками «Формули-1».

Керує роботою шеф-кухар Массімо Боттура.

[Массімо Боттура, шеф-кухар]:
«Я дивлюся в минуле критично, а не з ностальгією. Хочу з минулого в майбутнє перенести найкраще, щоб відродити традиції, так само як Ferrari робить це щодня. Наприклад, дивовижні вигини автомобілів («Ferrari») GT 1950 року. Завдяки новим технологіям вони входять у майбутнє».

Заклад під назвою Il Cavallino — це сучасна територія. Він стоїть навпроти штаб-квартири «Ferrari». Колись у цьому приміщенні була їдальня, навчальний центр та роздягальня.

У ресторані можна побачити старі фотографії та пам’ятні речі «Формули-1», справжні механічні деталі та двигуни «Ferrari» у вигляді творів мистецтва.

[Массімо Боттура, шеф-кухар]:
«Я сказав: «Добре, спробуймо. Зробімо це». І ми створили це надзвичайне місце, де неймовірна атмосфера. Це відмінне послання для всіх молодих кухарів: вірте в себе, думайте про своє майбутнє, ризикуйте»

Попередні власники закрили ресторан у 2019 році. Потім компанія викупила його й вирішила зробити частиною своєї нової стратегії. Тепер «Ferrari» пропонує своїм клієнтам більше, ніж просто суперкари. Компанія також розробляє колекцію чоловічого й жіночого одягу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Улюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкриваютьДе можна побачити найрідкіснішу й найдорожчу марку у світіСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнАнтоніо Бандерасу ставити мюзикл допомагає дочкаВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єкт125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-ЙоркуАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенівКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркала11-метровий путівник XIV століття вперше показали в Єрусалимі