09.04.2022
Телеканал NTD

Рідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го року

Рідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го року

45-й президент США Дональд Трамп виступив у Грінвіллі штату Північна Кароліна на з'їзді Республіканської партії. Трамп..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

45-й президент США Дональд Трамп виступив у Грінвіллі штату Північна Кароліна на з’їзді Республіканської партії.

Трамп висловив намір допомогти республіканцям під час виборів до Конгресу у 2022 році.

[Дональд Трамп, 45-й президент США]:
«І завдяки духу, енергії та прихильності всіх присутніх у цьому залі й виборців усього штату 2022 рік стане знаменним для республіканців Північної Кароліни».

Він також сказав, що нетерпляче чекає 2024-го, коли в США мають відбутися чергові вибори президента.

[Дональд Трамп, 45-й президент США]:
«І ми збираємося закласти основу для того, щоб республіканці знову стали володарями великого штату Північна Кароліна. І це буде рік, якого я нетерпляче чекаю, — 2024-й».

Дональд Трамп висловив підтримку представнику Теду Бадду. З його слів, той може відіграти важливу роль як сенатор від Північної Кароліни.

Водночас невістка експрезидента Лара Трамп оголосила, що поки не висуватиме своєї кандидатури на виборах до сенату, бо її діти ще надто малі — їм один і три роки. Але вона не виключає, що зробить це в майбутньому.

Це перший із серії виступів, які Дональд Трамп запланував на це літо. Найближчими місяцями він хоче активізувати політичну діяльність, щоб допомогти республіканцям повернути контроль над Конгресом. Наразі і Білий дім, і обидві палати законодавчого органу в руках демократів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го рокуДиректор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із КитаюПорожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантинСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьЄвропарламент ухвалив рішення щодо членства України в ЄСВ Австралії через повені можуть евакуювати 32 000 людейІноземці покидають ШанхайУ Валенсії намагаються загасити лісову пожежу«Усе зруйновано»: жителі Кентукі прибирають завали після повеніУ всьому світі пройшли акції на підтримку Фалуньгун

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: