25.11.2021
Телеканал NTD

Єврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блоку

Єврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блоку

Єврокомісія оприлюднила нові правила для подорожей у літній сезон, який знову пройде в умовах пандемії. Згідно..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Єврокомісія оприлюднила нові правила для подорожей у літній сезон, який знову пройде в умовах пандемії. Згідно з планом, повністю вакцинованих громадян ЄС звільнять від тестування чи карантину під час поїздки з однієї країни блоку до іншої.

[Дідьє Рейндерс, єврокомісар з питань юстиції]:
«Це вже практикують у багатьох державах-членах (ЄС), і це не має залежати від того, звідки чи куди ви їдете».

Раніше в травні країни-члени домовилися запровадити так звані ковідні сертифікати. За допомогою QR-коду можна буде зрозуміти, чи робила людина щеплення, який був результат недавнього тесту чи коли вона видужала від коронавірусу. Ці сертифікати діятимуть із 1 липня.

Як очікують, ті, хто зробив другу дозу щеплення не більше ніж за 14 днів до поїздки, можуть переміщатися вільно. Для інших діятимуть правила згідно з кольором зони, з якої вони їдуть.

[Дідьє Рейндерс, єврокомісар з питань юстиції]:
«Коли ви виїжджаєте із зеленої зони, жодних обмежень не має бути. Якщо це помаранчева зона, вас можуть лише попросити пройти тест. А якщо ви приїдете з червоної зони, вас можуть помістити на карантин, поки ви не отримаєте негативний результат тесту. Карантин не застосовуватимуть, якщо ви маєте сертифікат».

Єврокомісія також назвала термін дії тестів.

[Дідьє Рейндерс, єврокомісар з питань юстиції]:
«Ми пропонуємо, щоб ПЛР-тести вважали дійсними впродовж 72 годин, а швидкі тести на антитіла, якщо їх приймають держави-члени ЄС, — упродовж 48 годин».

Щодо неповнолітніх, то Єврокомісія пропонує не поміщати їх на карантин у разі, якщо їхні батьки мають зелений ковідний сертифікат. Крім того, повністю звільнити від тестування пропонують дітей віком до шести років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блокуЄС і США владнали найтривалішу суперечку в історії СОТБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуВізит китайського чиновника до Туреччини спричинив масові виступи уйгурівУ Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблихНа місці аварії потягу на Тайвані з тунелю вдалося витягти понівечений вагонАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаБайден назвав убивства вірменів 1915 року геноцидомЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб