09.05.2022
Телеканал NTD

ЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда Трампа

ЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда Трампа

Єврокомісія оголосила, що досягла часткової угоди зі США щодо мит на імпорт металу, які запровадив колишній..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

Єврокомісія оголосила, що досягла часткової угоди зі США щодо мит на імпорт металу, які запровадив колишній президент Дональд Трамп.

Спочатку за планами ЄС першого дня літа мали були почати діяти мита на низку американських товарів: від помади до спортивного взуття. Також до 50 % планували підвищити мита на американське віскі, мотоцикли та катери.

Але тепер офіційний торговий представник Єврокомісії каже, що Брюссель може на пів року відкласти запровадження цього пакета дзеркальних заходів.

[Міріам Гарсія Феррер, представник Єврокомісії]:
«ЄС має намір тимчасово не застосовувати другий пакет своїх заходів, які потрібні були, щоб відновити баланс, і які мали набрати чинності 1 червня 2021 року. ЄС і США оперативно братимуть участь в обговореннях, щоб знайти рішення щодо цих питань до кінця року».

ЄС також має намір почати з Вашингтоном діалог щодо глобальної проблеми надлишкового виробництва і практик Китаю, які порушують порядок світової торгівлі.

[Міріам Гарсія Феррер, представник Єврокомісії]:
«Зараз ми маємо намір шукати разом зі США довгостроковий розв’язок проблеми надлишкових потужностей. Як наслідок, дію мит, запроваджених у 2018 році, буде призупинено».

Цю заяву сторони зробили за місяць до візиту до Брюсселя президента США Джо Байдена.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда ТрампаБорис Джонсон пішов із посади: як обиратимуть нового прем’єраПрезидент Європейської комісії засудила російський продовольчий шантажКатастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водоюСуд Великої Британії дозволив депортувати нелегальних мігрантівУ Валенсії намагаються загасити лісову пожежуСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейМасова стрілянина в США на День незалежностіСумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахТуристи повертаються до Греції, але заважає інфляція

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: