08.05.2021
Телеканал NTD

Сотні новозеландців евакуювалися через повені в Кентербері

Сотні новозеландців евакуювалися через повені в Кентербері

У новозеландському регіоні Кентербері через зливи почалася повінь. Річки виходять із берегів. Метеорологічна служба оголосила червоний..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

У новозеландському регіоні Кентербері через зливи почалася повінь. Річки виходять із берегів. Метеорологічна служба оголосила червоний рівень небезпеки. Жителів щонайменше 300 будинків було евакуйовано. У зоні повені може опинитися ще майже 3000 будинків. Повідомлень про загиблих не надходило.

[житель Кентербері]:
«Я вчора ліг спати близько десятої години вечора, і не було ніяких ознак повені. Сьогодні я встав о шостій ранку, а вона вже почалася — половина моєї ферми опинилася під водою».

Десятки автодоріг у Кентербері перекрито. Влада закликає людей залишатися вдома. В Ашбертоні кілька людей через повінь опинилися в пастці. Новозеландські військовики евакуювали їх на вертольотах.

Якщо дощі триватимуть, то в Ашбертоні може прорвати греблю. Тоді, за словами мера, доведеться евакуювати половину жителів міста.

Уряд Нової Зеландії оголосив, що виділить понад 70 тисяч доларів США мерам міст у Кентербері на підтримку постраждалих жителів. Це тільки перший етап допомоги. Повний збиток від повені ще оцінюватимуть.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіПольща посилить антиковідні заходи й введе обов’язкову вакцинаціюНа кліматичній конференції просуваються до компромісуПонад $ 1 млрд виділять Афганістану західні країниУ Японії стався землетрус силою 5,9 балаЛава вулкана Тенегія знищила близько 100 будинківЛідери понад 200 країн зібралися на кліматичній конференції у ШотландіїЕфіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфліктуНове жерло відкрилося у вулкані на острові ПальмаСистема охорони здоров’я Румунії не справляється