12.11.2021
Телеканал NTD

У Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»

У Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»

Після перерви через епідемію коронавірусу лондонський Музей Вікторії та Альберта знову відчиняє двері. Тут проходить виставка,..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Після перерви через епідемію коронавірусу лондонський Музей Вікторії та Альберта знову відчиняє двері. Тут проходить виставка, присвячена дитячій казці «Аліса в Країні Чудес», а також її впливу на різні сфери мистецтва.

Відвідувачі можуть вирушити в захопливу подорож: спуститися в кролячу нірку й відчути, як це — відкусити тістечко, після якого Аліса стала величезною.

[Кейт Бейлі, кураторка виставки]:
«Аліса — це персонаж, з яким ми ототожнюємо себе. Ми асоціюємо себе із цією юною дівчинкою, маленькою дитиною, яка, подорожуючи уявною країною чудес, стикалася з абсурдними ситуаціями, потрапляла в усі ці надзвичайні пригоди й зустрічала цікавих персонажів».

Виставка охоплює п’ять сфер, на які вплинула казка: кіно й театр, моду, мистецтво, музику та фотографію.

Тут усюди величезні інсталяції найвідоміших уривків казки: від чаювання з Божевільним Капелюшником до моря сліз Аліси.

Організатори виставки кажуть, що мета експозиції — дати відвідувачам можливість побачити Країну Чудес усередині себе.

[Кейт Бейлі, кураторка виставки]:
«Тут можна багато чого досліджувати. Ми хотіли, щоб відвідувачі побули Алісою і самі взяли участь у цікавій подорожі, щоб вони відчули, немов самі стали героями книги».

Тут також є кімната віртуальної реальності, де, одягнувши спеціальні окуляри, можна ще більше зануритися у світ Аліси.

Виставка «Аліса: усе дивніше й дивніше» триватиме в Лондоні до грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»Подружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»У галереї Берліна показали відновлену картину БастіаніноФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяУ США ресторани-автомати знову хочуть зробити закладами громадського харчування майбутньогоБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведенням