28.07.2021
Телеканал NTD

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях

Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях зі стрімкими схилами, а далеко внизу під..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях зі стрімкими схилами, а далеко внизу під нею видно вулицю. Уся ця метаморфоза — усього лише оптична ілюзія. А з’явилася вона завдяки фантазії французького вуличного художника JR.

[туристка]:
«Це справді круто, бо на вигляд усе дуже реалістично. І мені подобається, що об’єктом інсталяції стала Ейфелева вежа».

[туристка]:
«Це ідеальний день (для прем’єри інсталяції), бо в Парижі також відкрилися літні тераси ресторанів. Таке відчуття, що місто раптово ожило».

Художник JR захоплюється вуличним мистецтвом із підліткового віку й ніколи публічно не називає свого повного імені. Сьогодні він відомий своїми незвичайними й дивовижними інсталяціями далеко за межами Франції. Так, його творіння побачили в Ріо-де-Жанейро й Шанхаї.

Одна з його робіт видозмінила територію навколо Лувру. А нещодавно художник прикрасив своїм фотографіті фасад флорентійського Палаццо Строцці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнОтари овець заполонили центр МадридаМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судноПідводні печери в Іраку приваблюють туристівКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоГладіатори в обладунках з’явилися в Центральному парку Нью-ЙоркаНовий вид туризму в Тоскані: польоти на повітряних кулях і вертольотах