12.11.2021
Телеканал NTD

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях

Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях зі стрімкими схилами, а далеко внизу під..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях зі стрімкими схилами, а далеко внизу під нею видно вулицю. Уся ця метаморфоза — усього лише оптична ілюзія. А з’явилася вона завдяки фантазії французького вуличного художника JR.

[туристка]:
«Це справді круто, бо на вигляд усе дуже реалістично. І мені подобається, що об’єктом інсталяції стала Ейфелева вежа».

[туристка]:
«Це ідеальний день (для прем’єри інсталяції), бо в Парижі також відкрилися літні тераси ресторанів. Таке відчуття, що місто раптово ожило».

Художник JR захоплюється вуличним мистецтвом із підліткового віку й ніколи публічно не називає свого повного імені. Сьогодні він відомий своїми незвичайними й дивовижними інсталяціями далеко за межами Франції. Так, його творіння побачили в Ріо-де-Жанейро й Шанхаї.

Одна з його робіт видозмінила територію навколо Лувру. А нещодавно художник прикрасив своїм фотографіті фасад флорентійського Палаццо Строцці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Оптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»У Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваГра на диджеріду допомагає австралійським пацієнтам швидше видужуватиНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціонОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахВідвідувачі знову заполонили зоопарки Англії