19.06.2021
Телеканал NTD

Сотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»

Сотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»

П'ятсот венеціанських гондол узяли участь у популярній регаті «Вогалонга». Зазвичай вона приваблює до Венеції веслярів з..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

П’ятсот венеціанських гондол узяли участь у популярній регаті «Вогалонга». Зазвичай вона приваблює до Венеції веслярів з усього світу. Але цього року тут здебільшого італійці.

Правила теж дещо змінилися. Нині брати участь можуть лише традиційні гондоли. А раніше виступали на гребних човнах різних типів. Кількість суден доходила до 2000.

Маршрут теж скоротили з 30 до 20 кілометрів. Глядачів небагато. Ті, хто зібрався уздовж каналів, підтримують веслярів оплесками. Утім, переможців у регаті не буде. Це не змагання, а просто видовищна подія.

Торік через пандемію регату не проводили. Для жителів Венеції відновлення заходу дуже важливе. Цієї весни місто відсвяткувало 1600-річчя з дня заснування.

Регата «Вогалонга» вперше пройшла в 1974 році. Тоді організатори хотіли відродити венеціанські традиції, а також захистити місто від моторних суден, які наганяють великі хвилі. А тепер це просто видовищне свято, що дає змогу помилуватися місцевими традиційними човнами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»До 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиПомацати й понюхати: у Нідерландах відкрили виставку картин для незрячих11-метровий путівник XIV століття вперше показали в Єрусалимі«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктВ Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощі