25.11.2024
Телеканал NTD

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкість

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкість

У Кельні повним ходом готуються до знаменитого карнавалу. І дбають не тільки про декорації та костюми...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

У Кельні повним ходом готуються до знаменитого карнавалу. І дбають не тільки про декорації та костюми. Організаторам треба відібрати коней, які пройдуть тест на стресостійкість. Цим тваринам буде легше йти серед гамірного натовпу.

Упродовж століть у заходах у так званий Рожевий понеділок брало участь близько 300 коней. Однак торік залучати цих тварин заборонили через побоювання, що їх лякають гучні та різкі звуки.

Цьогоріч дозволили. Однак тепер перед карнавалом кожному коню-претендентові влаштовують стресові ситуації, щоби побачити, як він відреагує.

Наприклад, навколо тварин прокочують тачку з металевими предметами й гучно ними гримлять.

[Гайо Єннес, вершник й учасник карнавалу]:
«Перевірка на спокій — це всього лише тест. Спочатку треба вибрати коней з відповідним характером. Саме це вершникам та організаторам і складно зробити. Я сам займаюся спортивною верховою їздою. І якби я взяв на парад свого коня, то, думаю, він послав би мене якнайдалі».

Карнавальний сезон відкривається в Кельні 11 листопада. Цього дня починається період, який місцеві жителі називають п’ятою порою року. Триває він кілька місяців і завершується за шість тижнів до католицького Великодня.

Кульмінацією уважають масову процесію в Рожевий понеділок, що передує Попільній середі, з якої починається Великий піст. Цього року головний карнавал відбудеться 24 лютого.

Зазвичай вулицями провозять яскраво прикрашені вози й фігури з пап’є-маше. Учасники також кидають у натовп глядачів солодощі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкістьБез інтернету та зв’язку: на Балі відзначили День тиші10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в ЛондоніТаємничі кулясті камені приваблюють туристів до лісу в Боснії і ГерцеговиніОстанню картину Караваджо показали в ЛондоніУ Хорватії прихід весни святкують Фестивалем вогнівВиставки, присвячені кактусам та квітковому дизайну, відкрилися в музеї Іва Сен-Лорана в МарракешіКамбоджа: як святкують кхмерський Новий рікДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізації

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: