17.07.2021
Телеканал NTD

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкість

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкість

У Кельні повним ходом готуються до знаменитого карнавалу. І дбають не тільки про декорації та костюми...

Дата завантаження: 2021-05-17

video

У Кельні повним ходом готуються до знаменитого карнавалу. І дбають не тільки про декорації та костюми. Організаторам треба відібрати коней, які пройдуть тест на стресостійкість. Цим тваринам буде легше йти серед гамірного натовпу.

Упродовж століть у заходах у так званий Рожевий понеділок брало участь близько 300 коней. Однак торік залучати цих тварин заборонили через побоювання, що їх лякають гучні та різкі звуки.

Цьогоріч дозволили. Однак тепер перед карнавалом кожному коню-претендентові влаштовують стресові ситуації, щоби побачити, як він відреагує.

Наприклад, навколо тварин прокочують тачку з металевими предметами й гучно ними гримлять.

[Гайо Єннес, вершник й учасник карнавалу]:
«Перевірка на спокій — це всього лише тест. Спочатку треба вибрати коней з відповідним характером. Саме це вершникам та організаторам і складно зробити. Я сам займаюся спортивною верховою їздою. І якби я взяв на парад свого коня, то, думаю, він послав би мене якнайдалі».

Карнавальний сезон відкривається в Кельні 11 листопада. Цього дня починається період, який місцеві жителі називають п’ятою порою року. Триває він кілька місяців і завершується за шість тижнів до католицького Великодня.

Кульмінацією уважають масову процесію в Рожевий понеділок, що передує Попільній середі, з якої починається Великий піст. Цього року головний карнавал відбудеться 24 лютого.

Зазвичай вулицями провозять яскраво прикрашені вози й фігури з пап’є-маше. Учасники також кидають у натовп глядачів солодощі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перед карнавалом у Кельні коней перевіряють на стресостійкістьТеотіуакан знову приймає гостейКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»У Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляІндійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торги