28.07.2021
Телеканал NTD

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корів

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корів

Індійські волонтери та співробітники благодійної організації People for Animals виходять на вулиці годувати бездомних тварин. У..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Індійські волонтери та співробітники благодійної організації People for Animals виходять на вулиці годувати бездомних тварин. У східному штаті Одіша, щоб стримати поширення коронавірусу, на два тижні ввели локдаун. Підтримку людей утратили собаки, корови та мавпи.

[Субал Свайн, співробітник організації People for Animals]:
«Готелі через локдаун зачинені. У місті майже 60 тисяч бродячих собак. Їх перестали годувати, тому вони гавкали й на дорогах кидалися на людей. Ми хочемо нагодувати якнайбільше бездомних тварин, щоб їх урятувати у важкі часи пандемії».

Волонтери готують спеціальну їжу для собак і великої рогатої худоби, а мавп підгодовують бананами.

Влада штату виділила понад 80 тисяч доларів на підтримку бездомних тварин під час локдауну.

В Індії корів здавна шанують як священних тварин. У багатьох штатах заборонено їх убивати. Порушникам може загрожувати в’язниця. Тому корови вільно розгулюють навіть у містах, де інтенсивний дорожній рух.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корівЧерез пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняУ Новій Зеландії після щеплення вакциною «Pfizer» уперше померла людинаДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»Зростає потік мігрантів із Білорусі до ПольщіУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореУ Південній Кореї суворіше каратимуть за жорстоке поводження з тваринамиПума, мавпи й черепахи: 100 тварин випустили в дику природу КолумбіїУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років тому