12.11.2021
Телеканал NTD

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корів

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корів

Індійські волонтери та співробітники благодійної організації People for Animals виходять на вулиці годувати бездомних тварин. У..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Індійські волонтери та співробітники благодійної організації People for Animals виходять на вулиці годувати бездомних тварин. У східному штаті Одіша, щоб стримати поширення коронавірусу, на два тижні ввели локдаун. Підтримку людей утратили собаки, корови та мавпи.

[Субал Свайн, співробітник організації People for Animals]:
«Готелі через локдаун зачинені. У місті майже 60 тисяч бродячих собак. Їх перестали годувати, тому вони гавкали й на дорогах кидалися на людей. Ми хочемо нагодувати якнайбільше бездомних тварин, щоб їх урятувати у важкі часи пандемії».

Волонтери готують спеціальну їжу для собак і великої рогатої худоби, а мавп підгодовують бананами.

Влада штату виділила понад 80 тисяч доларів на підтримку бездомних тварин під час локдауну.

В Індії корів здавна шанують як священних тварин. У багатьох штатах заборонено їх убивати. Порушникам може загрожувати в’язниця. Тому корови вільно розгулюють навіть у містах, де інтенсивний дорожній рух.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійці під час локдауну годують бродячих собак і корівЯк французький учитель вирішив стати астронавтомСонячні панелі допомагають фавелам Ріо-де-Жанейро економити грошіМенше дітей, але більше людей похилого віку: Південній Кореї загрожує демографічна криза15 років протесту: у центрі Києва — акція за права людиниУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордонАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніБританська компанія придумала, як робити з масок шкільні стільці«Найгірший період пандемії»: кількість померлих від COVID-19 в Аргентині перевищила 60 тисячВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільство