12.11.2021
Телеканал NTD

Нігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляків

Нігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляків

Фотографія може породити різні почуття, але цей фотопортрет викликав у нігерійки Хадізи бурхливу радість. Такий подарунок..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Фотографія може породити різні почуття, але цей фотопортрет викликав у нігерійки Хадізи бурхливу радість. Такий подарунок 80-річна жінка отримує вперше. А зробили його місцеві фотографи.

Для Хадізи фотопортрет дуже важливий. Вона каже, що востаннє почувала радість торік, до того як утратила врожай.

[Хадіза Да’ан, жителька Абуджі]:
«Я дуже задоволена цією світлиною. І знаю, що внуки дивитимуться на неї і казатимуть людям, що це їхня бабуся».

Тепер Хадіза та інші власники фотопортретів мають чого усміхнутися й подумати, що всі сьогоднішні неприємності колись минуться.

Фотографи побували в бідних районах Абуджі та зняли на камеру більш як 1000 осіб. Молоді професіонали вставили світлини в рамки, а також написали короткі послання з добрими побажаннями. Потім ці подарунки вручили тим, кого фотографували.

[Сараджудін Абдуллатіф, фотограф]:
«Це творча фотографія. Вона розповідає гарну історію про Африку, щоб люди бачили не лише фото з насильством, які розміщують в інтернеті».

У проєкті брало участь понад 100 фотографів, яких надихнув засновник фонду під назвою «Незворушна креативність».

[Байо Омоборіово, засновник фонду «Незворушна креативність»]:
«Творчість — один зі способів, яким можна об’єднати Нігерію, об’єднати Африку. Я ніколи не чув, щоб творчі люди ділили один одного на тих, хто з Півночі або Півдня. У творчому процесі розчиняєшся так, що вже не пам’ятаєш, звідки родом».

Мета ініціативи — підтримати людей і допомогти їм об’єднатися, особливо тепер, коли через пандемію життя стало ще важчим.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Гладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуСвіт спостерігав першу суперповню 2021 рокуДо Таїланду повернулися стародавні артефакти, викрадені в минулому столітті