03.01.2021
Телеканал NTD

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю

Бельгійський художник Ален Вершюрен прогулюється вулицями Брюсселя, а на його плечах розмістився портативний оазис. Це мінітеплиця..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Бельгійський художник Ален Вершюрен прогулюється вулицями Брюсселя, а на його плечах розмістився портативний оазис. Це мінітеплиця з оргскла, у якій росте лаванда, розмарин і чебрець. Вона захищає чоловіка від коронавірусу і створює навколо його голови власний маленький світ.

[Ален Вершюрен, творець портативного оазису]:
«Оазис — це місце спокою, умиротворення, прохолоди й процвітання в пустелі. Я маю оазис із лікарськими рослинами. А це означає, що я захищаю себе від шкоди, що діє ззовні, так само як це могло би бути в оазисі посеред пустелі».

Ідея не нова. Бельгієць створив портативну теплицю 15 років тому. Його надихнули пишні оазиси Тунісу, у яких він колись працював. Тепер же задум дістав друге життя. В Алена астма, тому він замінив маску на ось такий оазис.

[жителька Брюсселя]:
«Це не зовсім звичайно, щодня такого не побачиш. Дуже інноваційно. Гадаю, це круто. Не знаю, для чого це, та однаково дуже круто».

Ален створював портативний оазис, гадаючи, що зможе іноді в ньому ізольовуватися від світу. Але ефект вийшов протилежний. Люди стали частіше зав’язувати з ним розмову.
Коротке посилання на цю сторінку:

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюУ Лондоні проходить виставка сатиричних картин XVIII століття Вільяма ГогартаЛіхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в ПарижіЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій Британії12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в Лондоні«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млнФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битви