17.07.2021
Телеканал NTD

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю

Бельгійський художник Ален Вершюрен прогулюється вулицями Брюсселя, а на його плечах розмістився портативний оазис. Це мінітеплиця..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Бельгійський художник Ален Вершюрен прогулюється вулицями Брюсселя, а на його плечах розмістився портативний оазис. Це мінітеплиця з оргскла, у якій росте лаванда, розмарин і чебрець. Вона захищає чоловіка від коронавірусу і створює навколо його голови власний маленький світ.

[Ален Вершюрен, творець портативного оазису]:
«Оазис — це місце спокою, умиротворення, прохолоди й процвітання в пустелі. Я маю оазис із лікарськими рослинами. А це означає, що я захищаю себе від шкоди, що діє ззовні, так само як це могло би бути в оазисі посеред пустелі».

Ідея не нова. Бельгієць створив портативну теплицю 15 років тому. Його надихнули пишні оазиси Тунісу, у яких він колись працював. Тепер же задум дістав друге життя. В Алена астма, тому він замінив маску на ось такий оазис.

[жителька Брюсселя]:
«Це не зовсім звичайно, щодня такого не побачиш. Дуже інноваційно. Гадаю, це круто. Не знаю, для чого це, та однаково дуже круто».

Ален створював портативний оазис, гадаючи, що зможе іноді в ньому ізольовуватися від світу. Але ефект вийшов протилежний. Люди стали частіше зав’язувати з ним розмову.
Коротке посилання на цю сторінку:

Оазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюКанадці побудували найбільший сніговий лабіринтФіліппінець за 45 років зібрав 20 тисяч іграшок із ресторанів швидкого харчуванняПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїЧервоні телефонні будки у Великій Британії перетворюють на музеї та бібліотекиЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Острів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуКросівки Каньє Веста пішли з молотка за рекордні $ 1,8 млнФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціонПандемія підвищила попит на вінілові платівки