08.01.2021
Телеканал NTD

Італійці насолоджуються весною на тюльпановому полі

Італійці насолоджуються весною на тюльпановому полі

На тюльпановому полі в італійському місті Арезе знову повно відвідувачів. Цієї весни карантинні обмеження трохи м'якші,..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

На тюльпановому полі в італійському місті Арезе знову повно відвідувачів. Цієї весни карантинні обмеження трохи м’якші, тому сюди приїжджають жителі сусідніх міст.

[Нітсудже Воланіос, співвласниця компанії — власника тюльпанового поля]:
«Деякі можуть вийти з дому й приїхати. Можу собі уявити, як важко сидіти вдома, особливо коли є діти. Їх не можна тримати під замком. Тож тут сім’ї можуть трохи відпочити».

Вхідні квитки продаються онлайн. У вартість входять два тюльпани. За кожен додатковий треба доплатити по одному євро. У попередні роки платили по півтора.

[Сімона Рендіна, туристка з Мілана]:
«Серце розкривається, коли бачиш це барвисте поле. Наші оселі теж треба трохи прикрасити».

[Камілл Юрас, туристка з Мілана]:
«Дуже мальовничо. Чудово, що можна знову вийти з дому й побути на природі. Цей зв’язок із природою дуже важливий. Ми хотіли показати все це дитині, але й нам, дорослим, тут дуже добре».

[Андреа Пінто, турист із Мілана]:
«Прекрасна ініціатива. Це навіює спогади про нормальні часи. І ми хотіли побачити трохи яскравих барв і відчути прихід весни».

На 2-х гектарах поля росте 450 сортів тюльпанів.

[Нітсудже Воланіос, співвласниця компанії — власника тюльпанового поля]:
«Мені подобаються всі. Кожен тюльпан гарний по-своєму. Мені подобаються папугові тюльпани, а також темно-пурпурові. Не можу вибрати якийсь один. Це як власні діти — любиш усіх».

За день на поле пускають до півтори тисячі осіб. Раніше кількість гостей сягала п’яти, а іноді — дев’яти тисяч.

Тюльпанове поле прийматиме відвідувачів до кінця квітня чи трохи довше — поки не відцвітуть квіти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Італійці насолоджуються весною на тюльпановому поліБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиМотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризмуПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклямиДо Афганістану зі США повернулися 33 артефактиРідкісний малюнок італійського скульптора Берніні виставлять на торги у Франції