20.09.2022
Телеканал NTD

Світ спостерігав першу суперповню 2021 року

Світ спостерігав першу суперповню 2021 року

Уночі проти 27 квітня світ спостерігав першу цьогорічну суперповню. Місяць найбільше наблизився до Землі. Квітневу суперповню..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Уночі проти 27 квітня світ спостерігав першу цьогорічну суперповню. Місяць найбільше наблизився до Землі. Квітневу суперповню називають рожевою, бо вона збігається з цвітінням гірських флоксів. Вони ростуть на сході США й навесні розквітають одними з перших.

«Рожевою суперповнею» милувалися й у Буенос-Айресі. Її довго відбивали води Ла-Плати. Жителі Каракаса побачили, як супутник пропливає над вершиною Ель-Авіли. Насолоджувалися суперповнею і в Сантьяго.

У Стамбулі спостерігали, як «Рожевий Місяць» сходив над Босфором. Він освітив мечеті й вежі турецького міста.

Для індійців суперповня стала променем надії на тлі пандемії. Супутник було добре видно в небі над столицею. Місяць довго освітлював монумент «Ворота Індії» і майже безлюдні вулиці Нью-Делі.

Суперповня виникає, коли повний місяць збігається з перигеєм, тобто коли супутник підходить до Землі найближче. Зазвичай за рік таке буває три або чотири рази. Наступна суперповня станеться 26 травня. Синоптики кажуть, що тоді місяць буде ще більшим і яскравішим.
Коротке посилання на цю сторінку:

Світ спостерігав першу суперповню 2021 рокуРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіМорозиво у вигляді голови мільярдера з’явилося в СШАУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручнуУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоСкрипку Страдіварі планують продати на аукціоні за 11 мільйонів доларівВікно в Тибет своїми картинами прочинив китайський художник у РиміСобор Паризької Богоматері обіцяють відкрити у 2024 роціНеоціненні золоті рукописи з усього світу показали в ЛондоніПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-Йорку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: