03.12.2021
Телеканал NTD

Футболку Марадони з автографом виставляють на аукціон

Футболку Марадони з автографом виставляють на аукціон

У США на аукціон виставлять футболку знаменитого аргентинського футболіста Дієго Марадони з автографом. Він грав у..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У США на аукціон виставлять футболку знаменитого аргентинського футболіста Дієго Марадони з автографом. Він грав у ній на першому своєму чемпіонаті світу в 1982 році в Іспанії. Для Аргентини турнір почався з матчу зі збірною Бельгії.

[Алекс Макніколл, голова аукціонного дому]:
«Ця річ потрапила до нас від журналіста, який висвітлював чемпіонат світу 1982 року. Він дружив із тренером аргентинської збірної Луїсом Менотті. Той віддав йому футболку, а через роки на ній розписався сам Марадона. Футболка пробула в журналіста майже 40 років».

Фахівці кажуть, що таких лотів на публічний аукціон не виставляли жодного разу.

[Алекс Макніколл, голова аукціонного дому]:
«За нашими оцінками, за футболку можна отримати від 150 до 250 тисяч доларів. І гадаю, це обережне припущення, бо такі речі рідко потрапляють на аукціон».

Марадона помер торік у листопаді у віці 60 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Футболку Марадони з автографом виставляють на аукціонФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в ІсламабадіМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераУнікальну колекцію картин експонує Берлінський музейДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії51-річна Наомі Кемпбелл стала зіркою на тижні моди в Парижі«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млнЯк у середні віки: три боснійські сім’ї ковалів покладаються на енергію води й вогнюЛіхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі