08.02.2021
Телеканал NTD

Людина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментів

Людина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментів

22-річний музикант Зеяд Ібрагім ще підлітком полюбив виконання музики в стилі а капела, тобто без інструментального..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

22-річний музикант Зеяд Ібрагім ще підлітком полюбив виконання музики в стилі а капела, тобто без інструментального супроводу. Відтоді став тренуватися імітувати звук свого улюбленого духового інструмента — саксофона.

З 16 років він дивиться в соцмережах відео та вивчає цю техніку.

[Зеяд Мохамед Ібрагім, співак]:
«Джерело звуку розміщене в животі, а контролюєш його горлом. Я трохи напружую горло й видобуваю звук так, якби я співав, але звук здавлюю».

Для Єгипту цей стиль незвичний.

[Зеяд Мохамед Ібрагім, співак]:
«Я почав виконувати музику в переходах, на вулицях, у трамваях і де завгодно, де ходять люди. До такої музики люди не звикли. Це щось дивне. Та я намагаюся виділитися, намагаюся робити те, чого інші не роблять».

Єгиптянин придумав собі псевдонім — Доктор Музика. Зазвичай його виступи приваблюють перехожих і змушують їх усміхнутися.

[Зеяд Мохамед Ібрагім, співак]:
«Цей жанр називається а капела. Для багатьох жителів Єгипту це новий жанр. Я намагаюся ознайомити з ним єгиптян. А капела — це дивовижне мистецтво. Це виконання музики без інструментів».

Зеяд каже, що його надихнув американський комік Майкл Вінслоу, відомий як «людина десяти тисяч звукових ефектів». Він уміє власним голосом реалістично імітувати всілякі звуки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Людина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівНове обличчя Ярослава Мудрого показує голограма в КиєвіДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю