08.05.2021
Телеканал NTD

Сапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торги

Сапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торги

Коштовності нерідної дочки Наполеона Стефанії де Богарне продадуть на аукціоні. Серед лотів будуть тіара, сережки, підвіски,..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Коштовності нерідної дочки Наполеона Стефанії де Богарне продадуть на аукціоні. Серед лотів будуть тіара, сережки, підвіски, каблучка та браслет, оздоблені діамантами й сапфірами. Зараз їх демонструють в Амстердамі.

[Лукас Білер, працівник аукціонного дому]:
«Складно сказати, скільки в них діамантів, імовірно, тисячі. Й огранювання кожного ідеально підходить для виробів із таким дизайном».

Великі сапфіри походять із Цейлону, нинішньої Шрі-Ланки. Загалом їх у прикрасах — 38.

Ювелірна колекція зберігалася в сім’ї нащадків Стефанії де Богарне. Примітно, що прикраси виставляють на торги у двохсоту річницю смерті Наполеона.

[Лукас Білер, працівник аукціонного дому]:
«Таке буває раз у житті. Ці коштовності належали родині понад 200 років. Їх виставляють на продаж у дуже важливу дату».

На думку фахівців, прикраси створив ювелір Жозефіни де Богарне — першої дружини Наполеона Бонапарта. Стефанія була її племінницею. Імператор удочерив Стефанію й дарував їй титул принцеси Франції. Він також із політичною метою видав її заміж за курфюрста Карла Баденського.

Усі коштовності продадуть окремо. За тіару планують отримати від 135 до 230 тисяч євро.

Також на торги виставлять прикрашену бірманськими сапфірами корону королеви Португалії Марії II. Стартова ціна виробу — 150 тисяч євро.

Аукціон пройде 12 травня у Швейцарії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиВіддав життя за мистецтво: відкрилася виставка, присвячена Федорові ЕрнстуВишукані весільні наряди показали на Тижні моди в МумбаїВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битви125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліПідводні печери в Іраку приваблюють туристівЗатишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці ЄменуПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки він5-тонна зірка увінчала нову вежу храму Святого Сімейства в Барселоні