21.03.2021
Телеканал NTD

Солодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»

Солодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»

Кольорові, яскраві й солодкі. У Лос-Анджелесі приймає гостей тематичний парк «Цукрова ейфорія». Тут можна пройтися біля..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Кольорові, яскраві й солодкі. У Лос-Анджелесі приймає гостей тематичний парк «Цукрова ейфорія». Тут можна пройтися біля гігантських льодяників, величезних трубочок із морозивом, кексів та газону з цукровою ватою.

Гостей ще розважають танцями.

[гостя парку]:
«Я закохалася в цей парк. Тільки-но я увійшла, одразу відчула, що в мене почалася цукрова ейфорія, хоча я не їла солодощів».

[гість парку]:
«І хоч тут немає атракціонів, та однаково весело. Тут є такі величезні цукерки. Подивишся на них, і хочеться з’їсти».

Творці парку хочуть порадувати не лише дітей, а й дорослих.

[Джейсон Сміт, директор компанії, що створила парк]:
«Розвеселити дитину легко, наприклад, чимось різнобарвним і блискучим. Але ми хочемо, щоби мама, тато, старші брат і сестра прийшли сюди й теж цим насолоджувалися. Парк створено не лише для найменших, а й для дорослих».

Тематичний парк облаштували на автостоянці поруч із торговим центром. Її площа — 4600 квадратних метрів. Щоби прикрасити експонати, знадобилося півтори тисячі літрів фарби.

Серед гігантських солодощів розташувалися єдинороги, жирафи та кенгуру.

[гостя парку]:
«Так приємно побути на вулиці. Мені дуже сподобалося. Ми довго сиділи на карантині, тож це дивовижна прогулянка для всієї родини».

[гостя парку]:
«Тут прекрасно, і ми дуже раді, бо цілий рік провели в приміщенні й нікуди не ходили. Це чудові зміни».

Парком можна йти лише вперед. Маски знімати не можна, тому цукерки дітям видають уже на виході.
Коротке посилання на цю сторінку:

Солодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Гучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніГладіатори в обладунках з’явилися в Центральному парку Нью-ЙоркаЗолоту пектораль знову показали на виставці в КиєвіТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian DiorМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераУнікальний музей гітар відкрився в Києві«Ідеальну» жінку стародавнього Китаю показали на виставці в Києві