08.01.2021
Телеканал NTD

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжко

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжко

Добовий приріст нових заражених коронавірусом в Індії б'є сумні рекорди не тільки країни, а й усього..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Добовий приріст нових заражених коронавірусом в Індії б’є сумні рекорди не тільки країни, а й усього світу. У четвер, згідно з офіційними даними, тут виявили більш як 200 тисяч нових інфікованих. Такого не було ніде у світі з початку пандемії.

У лікарнях бракує місць, і пацієнтів, які потребують кисню, кладуть по двоє на одне ліжко.

Ця державна лікарня в Нью-Делі — одна з найбільших у країні, де лікують тільки пацієнтів із ковідом. Вона розрахована на півтори тисячі осіб. За фактом хворих більше, і нові не припиняють надходити.

[Суреш Кумар, головний лікар медзакладу в Нью-Делі]:
«У нас перевантаження. Усе зайнято. Пацієнтів удвічі більше. Спочатку ліжок у реанімації було менше. Ми додали ще. Було 54, тепер — 300».

Торік в Індії три місяці тривав один із найсуворіших у світі локдаунів. До початку цього року майже всі обмеження зняли.

Зараз у багатьох регіонах, зокрема в найбільшому індійському місті Мумбай та в штаті Махараштра загалом, вводять локальні обмеження.

За загальною кількістю заражених Індія — на другому місці у світі після США. З початку епідемії вірус тут виявили в коло 14 мільйонів 300 тисяч осіб.

На думку влади, новий спалах виник через нездатність людей тримати між собою дистанцію та носити маски.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоФейсбук позбавив австралійців можливості ділитися новинамиМАГАТЕ підтвердило, що Іран почав виробляти металевий уранКубинським дисидентам заборонили виходити з дому під час з’їзду компартіїТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниці40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняСША й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборонуУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьУ Польщі посилюють карантинні заходи