21.02.2021
Телеканал NTD

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжко

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжко

Добовий приріст нових заражених коронавірусом в Індії б'є сумні рекорди не тільки країни, а й усього..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Добовий приріст нових заражених коронавірусом в Індії б’є сумні рекорди не тільки країни, а й усього світу. У четвер, згідно з офіційними даними, тут виявили більш як 200 тисяч нових інфікованих. Такого не було ніде у світі з початку пандемії.

У лікарнях бракує місць, і пацієнтів, які потребують кисню, кладуть по двоє на одне ліжко.

Ця державна лікарня в Нью-Делі — одна з найбільших у країні, де лікують тільки пацієнтів із ковідом. Вона розрахована на півтори тисячі осіб. За фактом хворих більше, і нові не припиняють надходити.

[Суреш Кумар, головний лікар медзакладу в Нью-Делі]:
«У нас перевантаження. Усе зайнято. Пацієнтів удвічі більше. Спочатку ліжок у реанімації було менше. Ми додали ще. Було 54, тепер — 300».

Торік в Індії три місяці тривав один із найсуворіших у світі локдаунів. До початку цього року майже всі обмеження зняли.

Зараз у багатьох регіонах, зокрема в найбільшому індійському місті Мумбай та в штаті Махараштра загалом, вводять локальні обмеження.

За загальною кількістю заражених Індія — на другому місці у світі після США. З початку епідемії вірус тут виявили в коло 14 мільйонів 300 тисяч осіб.

На думку влади, новий спалах виник через нездатність людей тримати між собою дистанцію та носити маски.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівРБ ООН закликала створити в Афганістані новий урядЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствУ Туреччині люди самі гасять свої будинкиДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниціВ організації протестів на Кубі влада острова звинуватила Сполучені Штати АмерикиВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинации