03.11.2021
Телеканал NTD

США й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборону

США й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборону

Південна Корея і США підписали угоду про розподіл витрат на оборону. Зустріч пройшла в четвер у..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Південна Корея і США підписали угоду про розподіл витрат на оборону. Зустріч пройшла в четвер у Сеулі.

Згідно з угодою, Південна Корея у 2021 році майже на 14 % збільшить свій внесок на утримання американських військовиків у країні. А це майже 28 500 осіб.

Це буде найбільше збільшення майже за два десятиліття.

В офіційній церемонії підписання брали участь заступник міністра МЗС Південної Кореї Чхве Чон Кук і повірений у справах посольства США в Сеулі Роб Репсон. Угоду назвали «Договір про спеціальні заходи».

У 2021 році внесок Південної Кореї зросте до одного мільярда 50 мільйонів доларів. Таким чином було залагоджено давню суперечку щодо фінансування, яка загострилася за правління Дональда Трампа. 45-й президент США вважав, що Сеул за свою оборону повинен платити більше.

Американські війська, які розміщені в Південній Кореї, уважаються стримувальним фактором для Північної Кореї і Китаю. Вони також розширюють вплив і можливості Вашингтона в Азії.

Того ж дня у Сеулі відбулася зустріч міністрів оборони Південної Кореї та Індонезії. Їхні переговори мали на меті зміцнити двосторонні зв’язки в галузі оборони й регіональної безпеки. Також міністри обговорили спільний проєкт розроблення винищувачів.

У 2014 році Південна Корея та Індонезія домовилися разом створити літак KF-X. Проєкт оцінюють у 6 мільярдів 330 мільйонів доларів. Джакарта погодилася сплатити 20 % вартості.
Коротке посилання на цю сторінку:

США й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборонуПровідний економіст МВФ: «Це унікальне відновлення»Чотирьох демократичних активістів арештували в ГонконзіСуперечка щодо підводних човнів: ЄС незадоволений відмовою АвстраліїДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниці«Ми залишаємося»: у Польщі вийшли на протестКриза на кордоні: прем’єр Польщі звинуватив Росію25 людей загинуло внаслідок нападу на найбільшу військову лікарню АфганістануГубернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинаціюЗагиблих у трагедії на параді у США вже п’ятеро