08.12.2021
Телеканал NTD

В Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо Лассо

В Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо Лассо

Жителі еквадорської столиці висловлюють підтримку банкірові Гільєрмо Лассо після того, як він переміг на президентських виборах...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Жителі еквадорської столиці висловлюють підтримку банкірові Гільєрмо Лассо після того, як він переміг на президентських виборах. Під час передвиборчої кампанії він обіцяв відновити економіку, що постраждала через коронавірус. Водночас виборці не піддалися на вмовляння його суперника-соціаліста, який обіцяв підвищити соцвиплати й пенсії.

[житель Кіто]:
«Побачимо. Я, як житель Кіто й еквадорець, завжди хотів змін. Можливо, вони доб’ються обіцяного. Надіюся, зміни будуть. Ми вже втомилися від несправедливості в нашій країні».

[житель Кіто]:
«Я не голосував за Лассо, але промова, яку він виголосив увечері, була дуже зворушливою. Він говорив щиро. Я бажаю йому всього найкращого. Надіюся, йому працюватиметься легко, і він співпрацюватиме з парламентом».

[жителька Кіто]:
«Думаю, люди щасливі, бо це була воля людей. І гадаю, з цим президентом країна ставатиме кращою і кращою».

Підсумок виборів визначили в другому турі, у якому Лассо здобув 52 % голосів виборців. Тепер 65-річний обраний президент повинен буде знайти спосіб дати поштовх розвитку економіки, залучити іноземні інвестиції і створити нові робочі місця.

Його попередник Ленін Морено вирішив не переобиратися на другий термін.

А суперник Лассо Андрес Араус обіцяв кожній бідній сім’ї одноразову допомогу розміром 1000 доларів, а також повернення до програм соціального забезпечення колишнього президента Рафаеля Корреа.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоСША й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборонуПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниціВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?Китайські винищувачі пролетіли в зоні протиповітряної оборони Тайваню