22.01.2021
Телеканал NTD

Від коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осіб

Від коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осіб

Загальна кількість смертей від коронавірусу у світі перевищила 3 мільйони. Такі результати підрахунків інформагентства Рейтер. Добова..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Загальна кількість смертей від коронавірусу у світі перевищила 3 мільйони. Такі результати підрахунків інформагентства Рейтер.

Добова кількість померлих і далі зростає в таких країнах, як Бразилія та Індія.

За даними інформагентства, кількість смертей у світі досягла 2 мільйонів за один рік. Межу в три мільйони цей показник перетнув лише за три місяці.

Органи охорони здоров’я пояснюють це появою заразніших варіантів вірусу, які вперше виявили у Великій Британії і Південній Африці. Ще одна причина: люди втомилися від заборон і менше дотримуються карантинних обмежень.

Якщо дивитися по частинах світу, найбільше людей від COVID-19 померло у Європі — майже 1 мільйон 100 тисяч. Якщо говорити про окремі країни, то найвищий показник у США. Там пішло із життя 550 тисяч пацієнтів. Це майже п’ята частина всіх смертей від коронавірусу у світі.

Що стосується добових показників, то нині найбільше людей помирає в Бразилії. Індія ж днями вийшла на друге місце після США з добової кількості нових заражених — понад сто тисяч щодня.

За даними наукового видання «Наш світ у цифрах», першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 4,75 % населення Землі. ВООЗ закликає розвинені країни допомагати бідним державам із вакцинацією.
Коротке посилання на цю сторінку:

Від коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніЧетверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний урядНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунамі