28.07.2021
Телеканал NTD

Прокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелу

Прокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелу

Багато міст карибського острова Сент-Вінсент покрив товстий шар попелу, зокрема й столицю Кінгстаун. Сірими стали будинки,..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Багато міст карибського острова Сент-Вінсент покрив товстий шар попелу, зокрема й столицю Кінгстаун. Сірими стали будинки, автомобілі та дороги. У п’ятницю тут сталося виверження вулкана, який спав більш як 40 років.

З небезпечної зони евакуювали близько 16 тисяч осіб. Людей розміщують у тимчасових притулках.

У багатьох районах через попіл перекрили постачання води та електроенергії.

[Білл, рятувальник]:
«Наша громада залежить від сільського господарства, тому якщо таке триватиме ще 3–4 місяці, то в цій частині країни людям стане жити дуже важко».

Вулкан Суфрієр — один із найдавніших у Вест-Індії. Йому 60 мільйонів років. Перед цим він нагадував про себе в 1979 році.

На острові Сент-Вінсент живе близько 116 тисяч осіб. Як вулкан буде поводитися далі, поки невідомо. Науковці попереджають, що виверження може тривати кілька тижнів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуУраган «Іда»: 46 загиблих, Нью-Йорк у водіНорвезька поліція вважає терактом масове вбивство з луком і стріламиПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуАрешт Саакашвілі та регіональні вибори в ГрузіїЛідери ЄС обговорили відносини з Китаєм і США на неформальній зустрічі в Словенії«Страшно й красиво»: подивитися на виверження вулкана на острові Пальма приїжджають туристиПовені та зсуви в Індії: понад 20 загиблих«Талібан» оголосив про захоплення Панджшеру – останнього оплоту його супротивників