01.10.2021
Телеканал NTD

Токійців виманює на вулиці квітуча сакура

Токійців виманює на вулиці квітуча сакура

У ніжно-рожеву сукню причепурилася сакура в японській столиці. Сотні жителів Токіо виходять на прогулянки, попри заклик..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

У ніжно-рожеву сукню причепурилася сакура в японській столиці. Сотні жителів Токіо виходять на прогулянки, попри заклик влади залишатися вдома. У неділю тут закінчився режим надзвичайного стану, який оголосили через сплеск захворюваності на ковід, але небезпека поширення інфекції поки зберігається.

[жителька Токіо]:
«Багато хто все ж прийшов сюди помилуватися сакурою, бо вчора в новинах сказали, що вона на піку цвітіння».

У період цвітіння сакури японці влаштовують під деревами пікніки. Ця традиція називається «ханамі».

Та нинішньої весни доведеться обійтися без неї. Губернатор Токіо закликала не розташовуватися на відпочинок під деревами.

[житель Токіо]:
«Оскільки це на вулиці, гадаю, милуватися сакурою безпечно, аби не було великого скупчення людей».

У Токіо також відновилися автобусні екскурсії. Містяни можуть помилуватися сакурою під час поїздки на другому поверсі автобуса. До пандемії такі тури були дуже популярними, й автобуси здійснювали до 100 рейсів за день. Зараз їх удесятеро менше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Токійців виманює на вулиці квітуча сакураЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-Йорка«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараНайстаршому тенісистові світу — 97 років, і він досі в гріРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світу