22.01.2021
Телеканал NTD

Токійців виманює на вулиці квітуча сакура

Токійців виманює на вулиці квітуча сакура

У ніжно-рожеву сукню причепурилася сакура в японській столиці. Сотні жителів Токіо виходять на прогулянки, попри заклик..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У ніжно-рожеву сукню причепурилася сакура в японській столиці. Сотні жителів Токіо виходять на прогулянки, попри заклик влади залишатися вдома. У неділю тут закінчився режим надзвичайного стану, який оголосили через сплеск захворюваності на ковід, але небезпека поширення інфекції поки зберігається.

[жителька Токіо]:
«Багато хто все ж прийшов сюди помилуватися сакурою, бо вчора в новинах сказали, що вона на піку цвітіння».

У період цвітіння сакури японці влаштовують під деревами пікніки. Ця традиція називається «ханамі».

Та нинішньої весни доведеться обійтися без неї. Губернатор Токіо закликала не розташовуватися на відпочинок під деревами.

[житель Токіо]:
«Оскільки це на вулиці, гадаю, милуватися сакурою безпечно, аби не було великого скупчення людей».

У Токіо також відновилися автобусні екскурсії. Містяни можуть помилуватися сакурою під час поїздки на другому поверсі автобуса. До пандемії такі тури були дуже популярними, й автобуси здійснювали до 100 рейсів за день. Зараз їх удесятеро менше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Токійців виманює на вулиці квітуча сакураУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу