17.07.2021
Телеканал NTD

У Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркету

У Сінгапурі роботи-кур'єри доставляють продукти із супермаркету

У Сінгапурі з'явилися роботи-кур'єри. Їх розробила місцева технологічна компанія. Ці машини доставляють із супермаркету продукти та..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

У Сінгапурі з’явилися роботи-кур’єри. Їх розробила місцева технологічна компанія. Ці машини доставляють із супермаркету продукти та інші товари в одному житловому районі. Водночас клієнти можуть замовити доставлення на будь-який зручний час. Відстежувати пересування робота можна через застосунок у смартфоні.

[житель Сінгапуру]:
«Це знімає навантаження, бо мені нема потреби нести важке. Але це корисно не лише для мене. Літні люди теж могли б користуватися послугами робота, щоб не носити сумок із магазину до дому. Гадаю, це дуже хороша ідея».

Робота-кур’єра обладнано датчиками й камерою. У ньому є два герметичні відсіки. У кожен можна покласти до 20 кілограмів вантажу.

[Лін Тін Мін, директор компанії ― власника роботів-кур’єрів]:
«Під час пандемії людям важливо мати можливість робити безконтактні покупки. До того ж у роботах є ультрафіолетові лампи, які дезінфікують вантажні відсіки після кожного доставлення».

Роботи трудяться по 12 годин на день і обслуговують по п’ять клієнтів за зміну. Поки доставлення тільки тестують, тож за машинами стежать фахівці.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуНовий тест визначає наявність коронавірусної хвороби по очахНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років томуЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибокСистему попередження про китів розробили в ІрландіїУчитель під час шкільних канікул зробив своєму учневі протезФранцузькі науковці намагаються зрозуміти, чому COVID-19 супроводжується втратою нюхуПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тварин