04.06.2021
Телеканал NTD

У Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркету

У Сінгапурі роботи-кур'єри доставляють продукти із супермаркету

У Сінгапурі з'явилися роботи-кур'єри. Їх розробила місцева технологічна компанія. Ці машини доставляють із супермаркету продукти та..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

У Сінгапурі з’явилися роботи-кур’єри. Їх розробила місцева технологічна компанія. Ці машини доставляють із супермаркету продукти та інші товари в одному житловому районі. Водночас клієнти можуть замовити доставлення на будь-який зручний час. Відстежувати пересування робота можна через застосунок у смартфоні.

[житель Сінгапуру]:
«Це знімає навантаження, бо мені нема потреби нести важке. Але це корисно не лише для мене. Літні люди теж могли б користуватися послугами робота, щоб не носити сумок із магазину до дому. Гадаю, це дуже хороша ідея».

Робота-кур’єра обладнано датчиками й камерою. У ньому є два герметичні відсіки. У кожен можна покласти до 20 кілограмів вантажу.

[Лін Тін Мін, директор компанії ― власника роботів-кур’єрів]:
«Під час пандемії людям важливо мати можливість робити безконтактні покупки. До того ж у роботах є ультрафіолетові лампи, які дезінфікують вантажні відсіки після кожного доставлення».

Роботи трудяться по 12 годин на день і обслуговують по п’ять клієнтів за зміну. Поки доставлення тільки тестують, тож за машинами стежать фахівці.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років томуСпеціальні вулики в Австралії відстежують бджіл, заражених небезпечним паразитомУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіАмериканські науковці навчилися озвучувати думки тих, хто втратив можливість говоритиНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутниківВ Австралії вивчають невловних качкодзьобів, щоб захистити їх від вимиранняОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від Рима3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігті