22.12.2021
Телеканал NTD

Екскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаря

Екскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаря

Колишній капітан футбольної збірної Швейцарії Штефан Ліхтштайнер учиться на годинникаря. Тонкощами професії з ним діляться в..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Колишній капітан футбольної збірної Швейцарії Штефан Ліхтштайнер учиться на годинникаря. Тонкощами професії з ним діляться в одній відомій цюрихській компанії. Навчання триватиме пів року.

Штефан завершив професійну кар’єру футболіста у 2020-му. Спочатку дав собі час відпочити й подумати. І ось вирішив опанувати новий фах.

[Штефан Ліхтштайнер, футболіст]:
«Усе життя я грав у футбол. А тепер здобуваю новий досвід у дуже хорошій команді. У житті завжди корисно пізнавати щось нове».

Швейцарець у сім років почав грати в молодіжному клубі «Адлігенсвіль». Пізніше виступав у складі різних команд. За збірну Швейцарії зіграв 108 матчів.

[Штефан Ліхтштайнер, футболіст]:
«(Годинники) мають щось спільне з футболом. Якщо футбольна команда грає не ідеально, то не переможеш. Те ж саме й із годинниками. Якщо в механізмі не все ідеально, то годинник не йтиме».

Під час навчання Штефан сам збере годинник моделі L3 seed red. Процес зніматимуть на камеру й викладуть відео в соціальні мережі. Готовий виріб виставлять на продаж, а отримані за нього гроші підуть на благодійність.

Спортсмен поки не вирішив, що робитиме після навчання.

[Штефан Ліхтштайнер, футболіст]:
«Може станеться й так, що я повернуся у футбол. А, можливо, стану хорошим годинникарем».

Штефан також учиться на футбольного тренера.
Коротке посилання на цю сторінку:

Екскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні